sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Varsity SK8-HI MTE-1 Shoes

Hodně povedený produkt Vans Varsity SK8-HI MTE-1 Shoes od dodavatele se skvělou pověstí Vans lze pořídit v naší aktuální nabídce se slevou! Teď v akci 2 300 Kč.
Pánská obuv Vans Varsity SK8-HI MTE-1
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
2 300 2 875 Kč Sleva -20%

Vans MTE je vedlejším produktem života stráveného venku, protože víme, že honba za vašimi vášněmi není vždy doprovázena předpovědí příznivého počasí. Déšť, plískanice, sníh, bláto, vítr – nic nebude stát mezi vámi a vaším dalším dobrodružstvím. Ve skutečnosti si rádi myslíme, že to vše přidá trochu chuti do zážitku. To je důvod, proč jsme na prvním místě vytvořili MTE.

Sk8-Hi MTE-1 přináší nový příslib bot do každého počasí a staví na našem legendárním vysokém topu s architekturou MTE-1, takže můžete zůstat chráněni před živly díky klasickému stylu Vans. Tato historická silueta se vyznačuje vylepšenými termoregulačními vlastnostmi, novým obalem MTE-1 HydroGuard™ pro odvod vlhkosti, lehkou stélkou UltraCush™ s jednou hustotou a naší klasickou gumou do všech podmínek s reverzním vaflovým vzorem pro trakci, která vás ochrání před městem. ulicemi do neprobádané přírody. Sk8-Hi MTE-1, opatřený odolným vodoodpudivým koženým a textilním svrškem, přináší ikonickou estetiku Vans do nekompromisního pohodlí v chladném počasí.

Ať už se ocitnete v pytlích na zasněžených vrcholcích nebo se budete řítit dojížděním promáčeným deštěm, můžete vyrazit s jistotou s vědomím, že každý steh vašeho vybavení je záměrně umístěn tak, aby poskytoval maximální všestrannost. Koneckonců víme, že to nikdy nebylo o destinaci. Je to o příbězích, které na své cestě vytvoříte.

• TRAKCE – Agresivní reverzní vaflový vzor na naší podrážce MTE-1 je připraven na proměnlivý terén a silniční výkon. Dezén běhounu má lamelový design podobný pneumatice pro lepší trakci.
• TERMOREGULACE – Zónový izolační balíček MTE-1 Primaloft® využívá vysoce kvalitní tepelně izolační systém z mikrovlákna, který napodobuje teplo-poskytující vlastnosti prachového peří a udržuje vás v teple bez zadržování vody.
• ŘÍZENÍ VLHKOSTI – Nový MTE-1 HydroGuard™ Wrap poskytuje ochranu proti stříkající vodě a louži kolem boty a přes špičku, což vede ke spolehlivému, pohodlnému a prodyšnému hydroizolačnímu systému.
• KOMFORT A VÝKON – Náš komfortní balíček MTE-1 využívá tvarovanou vložku UltraCush™ EVA o jedné hustotě pro větší pohodlí a nižší hmotnost.