sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Ultrarange VR3

Zajímavý výrobek Vans Ultrarange VR3 od dodavatele s dobrým jménem Vans pohodlně dostanete online za výhodnou cenu. Výhodně za skvělou cenu 2 400 Kč.
Pánská obuv Vans Ultrarange VR3
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
2 400 3 000 Kč Sleva -20%
Popis

Nový přírůstek do rodiny Vans, UltraRange VR3, je dalším malým krokem k většímu cíli vyrábět udržitelnější obuv. V této sezóně jsme přehodnotili, přepracovali a přestavěli každý kousek UltraRange, aby byl udržitelnější. To zahrnuje mezipodešev EcoCush™ vyrobenou z nejméně 50 % bio pěny pocházející z cukrové třtiny, naše zcela nová směs EcoRubber™ vyrobená z odpovědně získávaného přírodního kaučuku, získaného od dodavatelů, kteří dodržují osvědčené etické postupy k minimalizaci škod a mají pozitivní přínos pro sociální oblast. ekosystémy a jednodílný nylonový úpletový svršek vyrobený ze směsi 50 % organické bavlny, 34 % recyklovaného PET materiálu, 14 % recyklovaného nylonu a 2 % spandexu. UltraRange VR3 je projevem myšlenky: že nejde o to, kam jdeme, ale jak se tam dostaneme.

VLASTNOSTI PRODUKTU:
• Svršek: Jednodílný úpletový svršek vyrobený z 50 % organické bavlny/34 % recyklovaného PET/14 % recyklovaného nylonu/2 % spandexu. Svršek je navržen tak, aby ve srovnání s tradičními svršky Vans stříhal a šíval plýtvání při výrobě.
• Svrchní kůže: Pochází z koželužny hodnocené jako zlatá nebo stříbrná z hlediska odpovědnosti za životní prostředí skupinou Leather Working Group, auditní skupinou mnoha zainteresovaných stran.
• Mezipodešev: EcoCush™ – Tato nová mezipodešev je vyrobena z nejméně 50 % bio pěny EVA částečně získané z rostlinných zdrojů podle testovacího standardu ASTM D6866-16.
• Podešev: EcoRubber™ – Zcela nová pryžová směs vyrobená z odpovědně vyráběného přírodního kaučuku místo syntetického kaučuku odvozeného z ropy. Tato nová pryžová směs byla vyvinuta a zkonstruována tak, aby zachovala přilnavost a odolnost, kterými je Vans známý již od roku ’66.
Složení: SEMIŠ, TEXTIL
Styl: VN0A4BXBE02