sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Ultrarange Exo Hi MTE-1

Vysoce kvalitní kousek Vans Ultrarange Exo Hi MTE-1 od výrobce Vans můžete nakoupit zde nyní opravdu výhodně. Zrovna teď v akci za 3 300 Kč.
Pánská obuv Vans Ultrarange Exo Hi MTE-1
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
3 300 3 750 Kč Sleva -12%

Jste stvořeni pro Elements™. Toto jsou vaše Vany.

Vans MTE je vedlejším produktem života stráveného venku, protože víme, že honba za vašimi vášněmi není vždy doprovázena předpovědí příznivého počasí. Déšť, plískanice, sníh, bláto, vítr – nic nebude stát mezi vámi a vaším dalším dobrodružstvím. Ve skutečnosti si rádi myslíme, že tyto všechny dodávají zážitku trochu chuti. To je důvod, proč jsme na prvním místě vytvořili MTE.

UltraRange EXO Hi MTE-1 přináší nový příslib obuvi do každého počasí a spojuje pohodlí a praktické funkce z řady UltraRange s ochranou před živly, kterou může poskytnout pouze franšíza MTE. Tento nový design kombinuje charakteristický komfort UltraCush™ pěnové tlumící mezipodešve UltraRange s trakcí od MTE podešve s reverzním výstupkem, vyrobené z klasické gumy Vans pro všechny podmínky. Vyznačuje se také vylepšenými termoregulačními vlastnostmi, novým obalem HydroGuard™, prodyšným vysokým svrškem inspirovaným Old Skool a přepracovaným gumovým tvarem špičky a přední části chodidla, které poskytují optimální přizpůsobení bez obětování DNA designu Vans. UltraRange EXO Hi MTE-1 je vyroben z kůže, textilu a syntetického svršku.

Ať už se ocitnete v pytlích na zasněžených vrcholcích nebo se budete řítit dojížděním promáčeným deštěm, můžete vyrazit s důvěrou s vědomím, že každý steh vašeho vybavení je záměrně umístěn tak, aby poskytoval maximální všestrannost. Koneckonců víme, že to nikdy nebylo o destinaci. Je to o příbězích, které na své cestě vytvoříte.

• TRAKCE – Agresivní vzor výstupků UltraRange EXO MTE-1 je připraven na proměnlivý terén a silniční výkon. Nášlapy a vyšší nárazník poskytují přilnavost a ochranu.
• TERMOREGULACE – Zónový izolační balíček MTE-1 Primaloft® využívá vysoce kvalitní tepelně izolační systém z mikrovlákna, který napodobuje teplo-poskytující vlastnosti prachového peří a udržuje vás v teple bez zadržování vody.
• ŘÍZENÍ VLHKOSTI – Nový MTE-1 HydroGuard™ Wrap poskytuje ochranu proti stříkající vodě a louži kolem boty a přes špičku, což vede ke spolehlivému, pohodlnému a prodyšnému hydroizolačnímu systému.
• KOMFORT A VÝKON – Komfortní balíček UltraRange MTE-1 využívá stélku OrthoLite® s jednou hustotou a mezipodešev UltraCush™ EVA s TPU patní kolébkou. Tato kombinace vám zajistí pohodlí a zároveň umožní cirkulaci vzduchu, což zajišťuje sušší a zdravější prostředí uvnitř vaší boty.
Složení: KŮŽE, TEXTIL, SYNTETIKA, GUMA