sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Ultrarange Exo HI Dachshund

Často hledaný výrobek Vans Ultrarange Exo HI Dachshund od známého předního výrobce Vans snadno najdete momentálně na webu za báječnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 2 600 Kč.
Pánská obuv Vans Ultrarange Exo HI Dachshund
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
2 600 3 250 Kč Sleva -20%

Vans MTE je vedlejším produktem života stráveného venku, protože víme, že honba za vašimi vášněmi není vždy doprovázena předpovědí příznivého počasí. Déšť, plískanice, sníh, bláto, vítr – nic nebude stát mezi vámi a vaším dalším dobrodružstvím. Ve skutečnosti si rádi myslíme, že tyto všechny dodávají zážitku trochu chuti. To je důvod, proč jsme na prvním místě vytvořili MTE.

UltraRange Exo Hi MTE-1 inspirovaný aktivitou, účelově vytvořený a navržený tak, aby vás chránil před přírodními živly, kombinuje pohodlí a funkce, které vám umožní dostat se tam, s ochranou před živly, kterou dokáže pouze franšíza MTE. poskytnout. Tento nový design kombinuje charakteristický komfort UltraCush™ pěnové odpružení mezipodešve UltraRange s přilnavostí od MTE podešve s reverzním výstupkem, vyrobené z klasické gumy Vans pro všechny podmínky. Vyznačuje se také vylepšenými termoregulačními vlastnostmi, novým obalem HydroGuard Wrap, prodyšným svrškem inspirovaným Old Skool a přepracovanou gumovou špičkou a tvarem přední části chodidla, které poskytují optimální přizpůsobení bez obětování DNA designu Vans. UltraRange EXO Hi MTE-1 je vyroben z kůže, textilu a syntetického svršku.

Ať už se ocitnete v pytlích na zasněžených vrcholcích nebo se budete vzdorovat deštěm promáčenému dojíždění, můžete vyrazit s jistotou s vědomím, že každý steh vašeho vybavení je záměrně umístěn tak, aby poskytoval maximální všestrannost. Koneckonců víme, že to nikdy nebylo o destinaci. Je to o příbězích, které na své cestě vytvoříte.

•TRAKCE – Agresivní vzor výstupků UltraRange EXO je připraven na proměnlivý terén a silniční výkon. Nášlapy a vyšší nárazník poskytují přilnavost a ochranu.
•TERMOREGULACE – Zónový balíček Primaloft® Insulation využívá vysoce kvalitní tepelně izolační systém z mikrovlákna, který napodobuje teplo-poskytující vlastnosti prachového peří a udržuje vás v teple bez zadržování vody.
• ŘÍZENÍ VLHKOSTI – Nový HydroGuard Wrap poskytuje ochranu proti stříkající vodě a louži kolem boty a přes špičku, výsledkem je spolehlivý, pohodlný a prodyšný hydroizolační systém.
• KOMFORT A VÝKON – OrthoLite® stélka s jedinou hustotou a mezipodešev UltraCush™ EVA s TPU patní kolébkou umožňuje cirkulaci vzduchu, pomáhá odvádět vlhkost a poskytuje sušší a zdravější prostředí uvnitř vaší boty.