sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Ultrarange Exo HI Black

Exkluzivní produkt Vans Ultrarange Exo HI Black od značky s dlouholetou tradicí Vans máte možnost nakoupit právě nyní na našich stránkách za výborné peníze! Aktuálně v akci za 2 600 Kč.
EAN: 195440334294
Pánská obuv Vans Ultrarange Exo HI Black
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
2 600 3 250 Kč Sleva -20%

Vans MTE je vedlejším produktem života stráveného venku, protože víme, že honba za vašimi vášněmi není vždy doprovázena předpovědí příznivého počasí. Déšť, plískanice, sníh, bláto, vítr – nic nebude stát mezi vámi a vaším dalším dobrodružstvím. Ve skutečnosti si rádi myslíme, že to vše přidá trochu chuti do zážitku. To je důvod, proč jsme na prvním místě vytvořili MTE.

UltraRange Exo Hi MTE-1, inspirovaný aktivitou, účelově vytvořený a navržený tak, aby vás chránil před přírodními živly, spojuje pohodlí a funkce z řady UltraRange s ochranou před živly, kterou dokáže pouze franšíza MTE. poskytnout. Tento nový design kombinuje charakteristický komfort UltraCush™ pěnové odpružení mezipodešve UltraRange s přilnavostí od MTE podešve s reverzním výstupkem, vyrobené z klasické gumy Vans pro všechny podmínky. Vyznačuje se také vylepšenými termoregulačními vlastnostmi, novým obalem HydroGuard Wrap, prodyšným svrškem inspirovaným Old Skool a přepracovanou gumovou špičkou a tvarem přední části chodidla, které poskytují optimální přizpůsobení bez obětování DNA designu Vans. UltraRange EXO Hi MTE-1 je vyroben z kůže, textilu a syntetického svršku.

Ať už se ocitnete v pytlích na zasněžených vrcholcích nebo se budete vzdorovat deštěm promáčenému dojíždění, můžete vyrazit s jistotou s vědomím, že každý steh vašeho vybavení je záměrně umístěn tak, aby poskytoval maximální všestrannost. Koneckonců víme, že to nikdy nebylo o destinaci. Je to o příbězích, které na své cestě vytvoříte.

•TRAKCE – Agresivní vzor výstupků UltraRange EXO je připraven na proměnlivý terén a silniční výkon. Nášlapy a vyšší nárazník poskytují přilnavost a ochranu.
•TERMOREGULACE – Zónový balíček Primaloft® Insulation využívá vysoce kvalitní tepelně izolační systém z mikrovlákna, který napodobuje teplo-poskytující vlastnosti prachového peří a udržuje vás v teple bez zadržování vody.
• ŘÍZENÍ VLHKOSTI – Nový HydroGuard Wrap poskytuje ochranu proti stříkající vodě a louži kolem boty a přes špičku, výsledkem je spolehlivý, pohodlný a prodyšný hydroizolační systém.
• KOMFORT A VÝKON – OrthoLite® stélka s jedinou hustotou a mezipodešev UltraCush™ EVA s TPU patní kolébkou umožňuje cirkulaci vzduchu, pomáhá odvádět vlhkost a poskytuje sušší a zdravější prostředí uvnitř vaší boty.