sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Ultrarange Exo

Ve slevě kus Vans Ultrarange Exo od známé společnosti Vans jednoduše najdete nyní skutečně levně. Teď v akci 2 275 Kč.
Pánská obuv Vans Ultrarange Exo
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
2 275 3 250 Kč Sleva -30%
Popis

Jste stvořeni pro Elements™. Toto jsou vaše Vany. UltraRange EXO Hi MTE-1 je stvořen pro dobrodružství, protože je chráněn před živly a stylem, který dokáže poskytnout pouze Vans. Díky voděodolnosti, lepšímu zadržování tepla a spolehlivé trakci je tato bota do každého počasí navržena tak, aby vás tam dostala – ať jste kdekoli. Vyrábí se ze svršku z kůže, textilu a syntetiky.

• ŘÍZENÍ VLHKOSTI – Voděodolný svršek poskytuje ochranu proti stříkající vodě a louži kolem boty a přes špičku, což má za následek spolehlivou, pohodlnou a prodyšnou ochranu proti vlhkosti.

• TERMOREGULACE – Zónový izolační balíček MTE-1 Primaloft® využívá vysoce kvalitní tepelně izolační systém z mikrovlákna, který napodobuje teplo-poskytující vlastnosti prachového peří a udržuje vás v teple, aniž by zadržoval vnitřní vlhkost.

• TRAKCE – Vzor výstupků UltraRange EXO MTE-1 je připraven pro širokou škálu terénu. Nášlapy a vyšší nárazník poskytují přilnavost a dodatečnou ochranu.

• KOMFORT A PODPORA – Komfortní balíček UltraRange EXO MTE-1 využívá stélku OrthoLite® s jednou hustotou a mezipodešev UltraCush™ EVA. Tato kombinace vám zajistí pohodlí a zároveň umožní cirkulaci vzduchu, což zajišťuje sušší a zdravější prostředí uvnitř vaší boty.