sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Ua Era 95 Dx (Anaheim Factory) Og Hotlips

Akční a ve slevě kousek Vans Ua Era 95 Dx (Anaheim Factory) Og Hotlips od našeho známého výrobce Vans jednoduše najdete v naší internetové nabídce za outletovou cenu! Stojí teď u nás 1 075 Kč.
Dámská obuv Vans Ua Era 95 Dx (Anaheim Factory) Og Hotlips
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
1 075 2 125 Kč Sleva -49%

Anaheim Lips Era 95 DX vzdává hold naší první továrně Vans v Anaheimu v Kalifornii tím, že si vypůjčuje detaily z původní Era a nabízí modernizovaný komfort s vylepšenými vložkami Ortholite®. Anaheim Lips Era 95 DX také obsahuje zpětné detaily, jako je číslo původního stylu a barevná paleta nebo znovu vydané potisky, lepicí páska s vyšším leskem, bavlněné tkaničky, původní hmotnost vrtačky a robustní textilní svršky pro dokončení vzhledu.

Složení: Textil

Anaheim
Balíček Anaheim Factory vzdává hold naší první továrně v Anaheimu v Kalifornii. Mezi detaily zpětného rázu patří použití původních čísel stylu a barevné palety, vyšší lesklá páska, bavlněné tkaničky a originální závaží vrtačky pro dotvoření vzhledu.

OrthoLite
Nízkoprofilová pěnová vložka OrthoLite na bázi CMEVA od Vans je ultralehká a anatomicky tvarovaná pro rychlé a citlivé odpružení, které nám poskytuje nejpřirozenější padnutí a jízdu.