sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans UA Authentic 44 Dx OG black

Zcela unikátní kousek Vans UA Authentic 44 Dx OG black od oblíbené značky Vans máte možnost najít právě se slevou! Cena od 1 500 Kč.
Pánská obuv Vans UA Authentic 44 Dx OG black
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
1 500 1 875 Kč Sleva -20%

Anaheim Factory Authentic 44 DX vzdává hold naší první továrně Vans v Anaheimu v Kalifornii tím, že si vypůjčuje detaily z původního Authentic a nabízí modernizované pohodlí s vylepšenými vložkami Ortholite®. Anaheim Factory Authentic 44 DX také obsahuje zpětné detaily, jako je číslo původního stylu a barevná paleta nebo znovu vydané potisky, lepicí páska s vyšším leskem, bavlněné tkaničky, originální závaží vrtačky a robustní textilní svršky pro dokončení vzhledu.

Složení: Textil
Styl: VN0A38ENSTZ

Anaheim
Balíček Anaheim Factory vzdává hold naší první továrně v Anaheimu v Kalifornii. Mezi detaily zpětného rázu patří použití původních čísel stylu a barevné palety, vyšší lesklá páska, bavlněné tkaničky a originální závaží vrtačky pro dotvoření vzhledu.

OrthoLite
Nízkoprofilová pěnová vložka OrthoLite na bázi CMEVA od Vans je ultralehká a anatomicky tvarovaná pro rychlé a citlivé odpružení, které nám poskytuje nejpřirozenější padnutí a jízdu.