sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Surf Supply Colfax Boot

Nejprodávanější produkt Vans Surf Supply Colfax Boot originál od výrobce Vans jednoduše získáte tady teď za rozumné peníze. Nabídky již od 2 200 Kč.
Dámská obuv Vans Surf Supply Colfax Boot
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
2 200 2 750 Kč Sleva -20%

Surf Supply je kolekce navržená Leilou, Karinou a Ainarou, aby splnila základní potřeby jejich šatníku. Díky použití užitných barev a neotřelých provedení jsou tyto styly surfování povznesené pro každý den a pro každého.

Boty Surf Supply Colfax Boot, které se snadno nosí a zároveň vypadají bez námahy cool, nabízejí zbrusu novou siluetu, kde je kladen důraz na styl, ale klíčová je všestrannost. Od rušného města po členité pobřeží, nebo dokonce jen uklouznout po surfování, tyto roztomilé boty s nízkou výškou jsou ideální pro celoroční nošení. Pogumovaná nepromokavá špička je postavena na užitkové podrážce s výstupkem pro drsnou venkovní estetiku a svršek je vybaven odolnými koženými materiály a také popruhy na zadní a přední straně pro snadné nazouvání. Přidání tónového šachovnicového reliéfu povyšuje botu Surf Supply Colfax o klasický styl Vans.

• Nízká bota
• Pogumovaná voděodolná špička
•Užitková podrážka
• Kožený svršek se šachovnicovým reliéfem
• Stahování paty vpředu i vzadu

Složení: Syntetická pryž, Textil