sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans SK8-HI MTE-2 Chipmunk

Oblíbený a akční výrobek Vans SK8-HI MTE-2 Chipmunk od známé značky Vans jednoduše můžete získat aktuálně za výprodejovou cenu! Cena od 2 350 Kč.
Pánská obuv Vans SK8-HI MTE-2 Chipmunk
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
2 350 3 250 Kč Sleva -27%

POPIS A VLASTNOSTI
Jste stvořeni pro The Elements™. Toto jsou vaše Vany.

Vans MTE je vedlejším produktem života stráveného venku, protože víme, že honba za vašimi vášněmi není vždy doprovázena předpovědí příznivého počasí. Déšť, plískanice, sníh, bláto, vítr – nic nebude stát mezi vámi a vaším dalším dobrodružstvím. Ve skutečnosti si rádi myslíme, že to vše přidá trochu chuti do zážitku. To je důvod, proč jsme na prvním místě vytvořili MTE.
Zcela nové Sk8-Hi MTE-2 vyrobené pro prvky a pokročilé úrovně každodenní všestrannosti v sobě spojují více než 25 let historie a technologie snowboardových bot Vans do nadčasového a důvěryhodného stylu. Sada funkcí MTE-2 obsahuje podrážku MTE-2 postavenou z All-Trac™, exkluzivní pryžové směsi MTE do každého počasí, která nabízí výrazně lepší trakci. Voděodolná membrána HydroGuard™ 360o je na místě, aby vás udržela v suchu, zónový izolační balíček PrimaLoft® pro termoregulaci v chladném počasí vás udrží v teple a tvarovaná vložka s jednou hustotou a vrchní vrstva OrthoLite® jsou navrženy tak, abyste se cítili pohodlně. Navíc odolný vodoodpudivý kožený svršek a grafické detaily přinášejí ikonickou estetiku Vans do tohoto nekompromisního pohodlí v chladném počasí.
Ať už se ocitnete v pytlích na zasněžených vrcholcích nebo se budete vzdorovat deštěm promáčenému dojíždění, můžete vyrazit s jistotou s vědomím, že každý steh vašeho vybavení je záměrně umístěn tak, aby poskytoval maximální všestrannost. Koneckonců víme, že to nikdy nebylo o destinaci. Je to o příbězích, které na své cestě vytvoříte.
• TRAKCE – Zcela nová pryžová směs podešve All-Trac™ poskytuje flexibilní, skutečnou přilnavost za každého počasí, která výrazně napomáhá celkové trakci na všech druzích povrchu.
•TERMOREGULACE – Zónový balíček Primaloft® Insulation využívá vysoce kvalitní tepelně izolační systém z mikrovlákna, který napodobuje teplo-poskytující vlastnosti prachového peří a udržuje vás v teple bez zadržování vody.
• ŘÍZENÍ VLHKOSTI – Nový HydroGuard 360o udržuje vysokou hladinu vody pro maximální vodotěsnou ochranu, výsledkem je spolehlivé, pohodlné a prodyšné nošení.
• KOMFORT A VÝKON – Jednohustotní UltraCush™ lisovaná EVA stélka s horní vrstvou OrthoLite® nabízí zvýšené pohodlí a nižší hmotnost a zároveň podporuje sušší a zdravější prostředí uvnitř vaší boty.
Složení: kůže, textil
Styl: VN0A5HZZGWU