sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans SK8-Hi Gore-Tex MTE-3

Tento žádaný produkt Vans SK8-Hi Gore-Tex MTE-3 od skvělého a známého výrobce Vans k dostání v naší aktuální nabídce napořád výhodně. Levně za cenu 3 600 Kč.
Dámská obuv Vans SK8-Hi Gore-Tex MTE-3
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
3 600 4 750 Kč Sleva -24%

Jste stvořeni pro Elements™. Toto jsou vaše Vany. Vans MTE je vedlejším produktem života stráveného venku, protože víme, že honba za vašimi vášněmi není vždy doprovázena předpovědí příznivého počasí. Déšť, plískanice, sníh, bláto, vítr – nic nebude stát mezi vámi a vaším dalším dobrodružstvím. Ve skutečnosti si rádi myslíme, že tyto všechny dodávají zážitku trochu chuti. To je důvod, proč jsme na prvním místě vytvořili MTE.

Nové Arctic Camo Sk8-Hi GORE-TEX MTE-3 vyrobené pro živly naší nejpokročilejší a účelovou technologií do každého počasí v sobě spojují více než 25 let historie a technologie snowboardových bot Vans do nadčasového a důvěryhodného stylu. Sada funkcí MTE-3 zahrnuje podrážku MTE-3 postavenou z All-Trac™, exkluzivní pryžové směsi MTE do každého počasí, která nabízí výrazně zlepšenou trakci se zlepšeným vychystáváním špičky a dynamickým běhounem. Nepromokavý obal MTE-3 GORE-TEX vás udrží v suchu, výkonný izolační balíček 3M Thinsulate™ pro termoregulaci v chladném počasí vás udrží v teple a tvarovaná vložka UltraCush™ s dvojitou hustotou a vrchní vrstvou OrthoLite® vám zajistí pohodlí bez ohledu na to. co má den v zásobě. Odolná maskovací textilie a syntetický svršek s vodoodpudivou úpravou navíc přináší ikonickou estetiku Vans do tohoto nekompromisního pohodlí v chladném počasí.

Ať už se ocitnete v pytlích na zasněžených vrcholcích nebo se budete řítit dojížděním promáčeným deštěm, můžete vyrazit s jistotou s vědomím, že každý steh vašeho vybavení je záměrně umístěn tak, aby poskytoval maximální všestrannost. Koneckonců víme, že to nikdy nebylo o destinaci. Je to o příbězích, které na své cestě vytvoříte.

• TRAKCE – Zcela nová pryžová směs podešve MTE-3 All-Trac™ s dynamickým vzorkem běhounu poskytuje flexibilní, skutečnou přilnavost za každého počasí, která výrazně napomáhá celkové trakci na všech druzích povrchu. Nášlapy a vyšší nárazník nabízejí ještě větší přilnavost a ochranu.
• TERMOREGULACE – MTE-3 3M Thinsulate™ je teplý, lehký, výkonný a tenký. Extrémně jemná mikrovlákna v Thinsulate™ pomáhají zachycovat vzduch a blokovat tepelné ztráty, čímž vytvářejí neuvěřitelně účinnou izolaci a zároveň umožňují unikání vnitřní vlhkosti.
• ŘÍZENÍ VLHKOSTI – Navrženo s klasickou vnitřní botičkou, která umožňuje unikání vnitřní vlhkosti a zároveň chrání před sněhem a deštěm, slib GORE-TEX „GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™“ je důvěryhodný za jakýchkoli podmínek.
• KOMFORT A VÝKON – Náš komfortní balíček MTE-3 s trojitou hustotou zahrnuje tvarovanou vložku UltraCush™ s dvojitou hustotou EVA s horní vrstvou OrthoLite® pro větší pohodlí a snížení hmotnosti – to vše při podpoře suššího a zdravějšího prostředí uvnitř vaší boty.
Složení: TEXTIL, SYNTETIKA, GUMA.