sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans SK8-HI Gore-Tex MTE

Tento velmi žádaný výrobek Vans SK8-HI Gore-Tex MTE s osvědčenou značkou Vans snadno naleznete momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu. Nyní získáte od 3 600 Kč.
Pánská obuv Vans SK8-HI Gore-Tex MTE
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
3 600 4 500 Kč Sleva -20%

Vans MTE je vedlejším produktem života stráveného venku, protože víme, že honba za vašimi vášněmi není vždy doprovázena předpovědí příznivého počasí. Déšť, plískanice, sníh, bláto, vítr – nic nebude stát mezi vámi a vaším dalším dobrodružstvím. Ve skutečnosti si rádi myslíme, že to vše přidá trochu chuti do zážitku. To je důvod, proč jsme na prvním místě vytvořili MTE.

Zcela nové Sk8-Hi GORE-TEX MTE-3 vyrobené pro živly s naší nejpokročilejší a účelovou technologií do každého počasí v sobě spojují více než 25 let historie a technologie snowboardových bot Vans do nadčasového a důvěryhodného stylu. Sada funkcí MTE-3 zahrnuje podrážku MTE-3 postavenou z All-Trac™, exkluzivní pryžové směsi MTE do každého počasí, která nabízí výrazně zlepšenou trakci se zlepšeným vychystáváním špičky a dynamickým běhounem. Vodotěsný obal GORE-TEX je na místě, aby vás udržel v suchu, výkonný izolační balíček 3M Thinsulate™ pro termoregulaci v chladném počasí vás udrží v teple a tvarovaná vložka s dvojitou hustotou a vrchní vrstva OrthoLite® jsou navrženy tak, abyste se cítili pohodlně. Odolný svršek z kůže a textilu s vodoodpudivou úpravou navíc přináší ikonickou estetiku Vans do tohoto nekompromisního pohodlí v chladném počasí.

Ať už se ocitnete v pytlích na zasněžených vrcholcích nebo se budete vzdorovat deštěm promáčenému dojíždění, můžete vyrazit s jistotou s vědomím, že každý steh vašeho vybavení je záměrně umístěn tak, aby poskytoval maximální všestrannost. Koneckonců víme, že to nikdy nebylo o destinaci. Je to o příbězích, které na své cestě vytvoříte.

• TRAKCE – Zcela nová pryžová směs podešve All-Trac™ s dynamickým vzorkem běhounu poskytuje flexibilní, skutečnou přilnavost za každého počasí, která výrazně napomáhá celkové trakci na všech druzích povrchu. Nášlapy a vyšší nárazník nabízejí ještě větší přilnavost a ochranu. •TERMOREGULACE – 3M Thinsulate™ je teplý, lehký, výkonný a tenký. Extrémně jemná mikrovlákna v Thinsulate pomáhají zachycovat vzduch a blokovat tepelné ztráty, čímž vytvářejí neuvěřitelně účinnou izolaci a zároveň umožňují unikání vnitřní vlhkosti. • ŘÍZENÍ VLHKOSTI – Navrženo s klasickou vnitřní botičkou, která umožňuje unikání vnitřní vlhkosti a zároveň chrání před sněhem a deštěm, příslib GORE-TEX „ZARUČENĚ VÁS UDRŽÍTE V DUCHU™“ je důvěryhodný za jakýchkoli podmínek.
• KOMFORT A VÝKON – UltraCush™ tvarovaná EVA stélka s dvojitou hustotou a horní vrstvou OrthoLite® nabízí zvýšený komfort a nižší hmotnost a zároveň podporuje sušší a zdravější prostředí uvnitř vaší boty.

Složení: Kůže, Textil, Syntetická pryž