sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans SK8-Hi Cozy Hug

Hodně povedený produkt Vans SK8-Hi Cozy Hug značky Vans lze pořídit na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! V akci za cenu 1 675 Kč.
Pánská obuv Vans SK8-Hi Cozy Hug
Více informací >
Značka: Vans
1 675 2 375 Kč Sleva -29%
Popis

Jste stvořeni pro Elements™. Toto jsou vaše Vany.
Vans MTE je vedlejším produktem života stráveného venku, protože víme, že honba za vašimi vášněmi není vždy doprovázena předpovědí příznivého počasí. Déšť, plískanice, sníh, bláto, vítr – nic nebude stát mezi vámi a vaším dalším dobrodružstvím. Ve skutečnosti si rádi myslíme, že tyto všechny dodávají zážitku trochu chuti. To je důvod, proč jsme na prvním místě vytvořili MTE.

Zcela nové Sk8-Hi MTE-2, vyrobené pro dobrodružství a pokročilé úrovně každodenní všestrannosti, v sobě spojují více než 25 let historie a technologie snowboardových bot Vans do nadčasového a důvěryhodného stylu. Sada funkcí MTE-2 obsahuje novou podrážku MTE-2 postavenou z All-Trac™, exkluzivní pryžové směsi do každého počasí, která nabízí výrazně lepší trakci a flexibilitu pro všechny typy počasí. Vodotěsná membrána HydroGuard™ 360o je na místě, aby vás udržela v suchu, zónový izolační balíček PrimaLoft® pro termoregulaci v chladném počasí vás udrží v teple a tvarovaná vložka UltraCush™ s horní vrstvou OrthoLite® byla navržena tak, abyste se cítili pohodlně. Odolný svršek z kůže a textilu s vodoodpudivou úpravou navíc přináší ikonickou estetiku Vans do tohoto nekompromisního pohodlí v chladném počasí.

Ať už se ocitnete v pytlích na zasněžených vrcholcích nebo se budete řítit dojížděním promáčeným deštěm, můžete vyrazit s jistotou s vědomím, že každý steh vašeho vybavení je záměrně umístěn tak, aby poskytoval maximální všestrannost. Koneckonců víme, že to nikdy nebylo o destinaci. Je to o příbězích, které na své cestě vytvoříte.

• TRAKCE – Zcela nová pryžová směs podešve All-Trac™ MTE-2 poskytuje flexibilní, skutečnou přilnavost za každého počasí, která výrazně napomáhá celkové trakci na všech druzích povrchu.
• TERMOREGULACE – Zónový izolační balíček MTE-2 Primaloft® využívá vysoce kvalitní tepelně izolační systém z mikrovlákna, který napodobuje teplo-poskytující vlastnosti prachového peří a udržuje vás v teple bez zadržování vody.
• ŘÍZENÍ VLHKOSTI – Nový obal MTE-2 HydroGuard™ 360o udržuje vysokou hladinu vody pro maximální ochranu proti vodě, výsledkem je spolehlivé, pohodlné a prodyšné nošení.
• KOMFORT A VÝKON – Náš komfortní balíček MTE-2 s dvojitou hustotou využívá vložku UltraCush™ lisované EVA o jedné hustotě s horní vrstvou OrthoLite® pro větší pohodlí a snížení hmotnosti a zároveň podporuje sušší a zdravější prostředí uvnitř vaší boty.
Složení: KŮŽE, TEXTIL, SYNTETIKA, GUMA
Styl: VN0007NK6LC