sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Old Skool Tapered Shoes Eco Theory

Unikátní a žádaný produkt Vans Old Skool Tapered Shoes Eco Theory od výrobce s dobrým jménem Vans můžete sehnat zde teď právě výhodně! Nabídka již od 1 900 Kč.
Dámská obuv Vans Old Skool Tapered Eco Theory
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
1 900 2 375 Kč Sleva -20%

Být ohleduplný k Zemi znamená více než jen používat zodpovědně získané materiály. Znamená to přijmout holistický přístup ke zdraví a udržitelnosti. Tyto klíčové hodnoty jsou hlavními principy při vytváření této kolekce s cílem vytvořit od základu promyšlenější produkt.

Od svršku ze 100% organicky pěstovaného bavlněného plátna až po zodpovědně získanou podrážku z přírodního kaučuku, která si stále zachovává přilnavost a odolnost, kterou je Vans známá již od roku 1966, Eco Theory Old Skool Tapered kombinuje ekologické vědomí s klasickým Vans stylem, který máte rádi. Tato dekonstruovaná šněrovací obuv také nabízí štíhlejší a vypasovanější siluetu než tradiční Old Skool a je zakončena kovovými očky, obnovitelnými jutovými tkaničkami a výšivkou.

• TAPERED SILHOUETTE: dekonstruovaný svršek nabízí štíhlejší a vypasovanější siluetu než tradiční Old Skool. • ORGANICKY PĚSTOVANÉ BAVLNĚNÉ PLÁTNO: Naše organické bavlněné plátno je vyrobeno z přírodních semen bez GMO, bez použití syntetických pesticidů. • JUTOVÉ KRAJKY: Toto přírodní vlákno se pěstuje s minimálním množstvím vody a je považováno za rychle rostoucí obnovitelnou plodinu. • NOVÁ PŘÍRODNÍ KAučuková směs: Tato zbrusu nová směs Vans Rubber Compound je vyrobena ze zodpovědně získávaného přírodního kaučuku pocházejícího ze stromových farem, které dodržují etické a udržitelné postupy, aby minimalizovaly škody na ekosystému, a to vše při zachování přilnavosti a odolnosti, kterými je Vans známý. od roku ’66.

Složení: PLÁTNO, GUMA