sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Old Skool Tapered RoseWhite

Exkluzivní kousek Vans Old Skool Tapered RoseWhite od kvalitní společnosti Vans lze zakoupit momentálně ve výprodejové akci. K sehnání zrovna v akci za 1 600 Kč.
Dámská obuv Vans Old Skool Tapered RoseWhite
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
1 600 2 000 Kč Sleva -20%

Eco Theory Old Skool Tapered byly navrženy s promyšleným důrazem na udržitelnost v každé části boty. Od organicky pěstovaných svršků z bavlněného plátna až po nově vyvinutou podrážku z ekologické pryže, která byla navržena tak, aby odstranila 100 % kaučuku na ropné bázi a nahradila ji přírodním kaučukem, to vše při zachování přilnavosti a odolnosti, kterými je Vans známý již od roku 1966. Eco Theory Old Skool Tapered předělává náš původní styl s bočními pruhy pomocí materiálů a technik šetrných k životnímu prostředí, ve kterých se budete cítit dobře.

Tato dekonstruovaná šněrovací obuv také nabízí štíhlejší a vypasovanější siluetu než tradiční Old Skool. Je zakončený kovovými očky a obnovitelnými konopnými tkaničkami.

• TAPERED SILHOUETTE: dekonstruovaný svršek nabízí štíhlejší a vypasovanější siluetu než tradiční Old Skool.
• ORGANICKY PĚSTOVANÉ BAVLNĚNÉ PLÁTNO: Naše organické bavlněné plátno má certifikaci GOTS (Global Organic Textile Standard) a je vyrobeno z přírodních semen, bez použití pesticidů nebo škodlivých chemikálií.
• KONOPNÉ TKANINY: Toto přírodní vlákno je odolné, antimikrobiální a odvádí vlhkost. K růstu vyžaduje méně vody a plochy, je to plodina odolná vůči pesticidům a získává kovy z půdy.
• NOVÁ PŘÍRODNÍ KAučuková směs: Tato zcela nová směs kaučuku Vans je navržena tak, aby odstranila 100 % kaučuku na ropné bázi/kaučuku z fosilních paliv a nahradila jej přírodním kaučukem – to vše při zachování přilnavosti a odolnosti, kterými je Vans známý již od roku 66.

Složení: Textil
Styl: VN0A54F49FP