sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Old Skool 36 DX (Anaheim Factory)

Oblíbený výrobek Vans Old Skool 36 DX (Anaheim Factory) originál od značky Vans můžete dostat u nás teď za nejnižší cenu! Aktuálně výhodně za 1 800 Kč.
Pánská obuv Vans Old Skool 36 DX (Anaheim Factory)
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
1 800 2 250 Kč Sleva -20%

Anaheim Factory Old Skool 36 DX vzdává hold naší první továrně Vans v Anaheimu v Kalifornii tím, že si vypůjčila detaily z původního Old Skool a nabídla modernizovaný komfort s vylepšenými vložkami Ortholite®. Anaheim Factory Old Skool 36 DX také obsahuje detaily o návratu, jako je číslo původního stylu a paleta barev nebo znovu vydané výtisky, lepicí páska s vyšším leskem, bavlněné tkaničky a originální váha obložení vrtáku. Vzhled doplňuje plamenný vzor na svršcích.

Složení: Kůže, Textil
Styl: VN0A54F3423

Anaheim
Balíček Anaheim Factory vzdává hold naší první továrně v Anaheimu v Kalifornii. Podrobnosti o návratu zahrnují použití původních čísel stylů a palety barev, vyšší lesklou liščí pásku, bavlněné tkaničky a originální váhu podšívky k dokončení vzhledu.

OrthoLite
Nízkoprofilová pěnová vložka OrthoLite na bázi CMEVA od společnosti Vans je ultralehká a anatomicky tvarovaná pro rychlé a citlivé odpružení a poskytuje náš nejpřirozenější střih a jízdu.