sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Lowland Cc (House of Terror)

Levný kousek Vans Lowland Cc (House of Terror) od značky s tradicí a dobrou pověstí Vans pohodlně získáte na našich stránkách teď za super cenu! Nyní nakoupíte za 1 850 Kč.
Pánská obuv Vans Lowland Cc (House of Terror)
Více informací >
Značka: Vans
1 850 2 625 Kč Sleva -29%
Popis

Anaheim Factory Old Skool 36 DX vzdává hold naší první továrně Vans v Anaheimu v Kalifornii tím, že si vypůjčila detaily z původního Old Skool a nabídla modernizovaný komfort s vylepšenými vložkami Ortholite®. Anaheim Factory Old Skool 36 DX také obsahuje detaily o návratu, jako je číslo původního stylu a paleta barev nebo znovu vydané výtisky, lepicí páska s vyšším leskem, bavlněné tkaničky a originální váha obložení vrtáku. Vzhled doplňuje plamenný vzor na svršcích.

Složení: Kůže, Textil
Styl: VN0A54F3423

Anaheim
Balíček Anaheim Factory vzdává hold naší první továrně v Anaheimu v Kalifornii. Podrobnosti o návratu zahrnují použití původních čísel stylů a palety barev, vyšší lesklou liščí pásku, bavlněné tkaničky a originální váhu podšívky k dokončení vzhledu.

OrthoLite
Nízkoprofilová pěnová vložka OrthoLite na bázi CMEVA od společnosti Vans je ultralehká a anatomicky tvarovaná pro rychlé a citlivé odpružení a poskytuje náš nejpřirozenější střih a jízdu.