sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Eco Theory SK8- Hi Tapered Shoes

Neodolatelný produkt Vans Eco Theory SK8- Hi Tapered Shoes od populární značky Vans můžete koupit momentálně v naši nabídce se slevou. Nabídka již od 1 900 Kč.
Dámská obuv Vans Eco Theory SK8- Hi Tapered
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
1 900 2 375 Kč Sleva -20%

Eco Theory Sk8-Hi Tapered byly navrženy s promyšlenou pozorností k udržitelnosti v každé části boty. Od organicky pěstovaných svršků z bavlněného plátna až po nově vyvinutou podrážku z ekologické pryže, která byla navržena tak, aby odstranila 100 % kaučuku na ropné bázi a nahradila ji přírodním kaučukem, to vše při zachování přilnavosti a odolnosti, kterými je Vans známý již od roku 1966. Eco Theory Sk8-Hi Tapered předělává náš legendární high-top styl s materiály a technikami šetrnými k životnímu prostředí, ve kterých se budete cítit dobře.

Tato ikonická bota s bočním proužkem také obsahuje dekonstruovaný svršek pro štíhlejší a vypasovanější siluetu, kovová očka a obnovitelné konopné tkaničky.

• ORGANICKY PĚSTOVANÉ BAVLNĚNÉ PLÁTNO: Naše organické bavlněné plátno má certifikaci GOTS (Global Organic Textile Standard) a je vyrobeno z přírodních semen, bez použití pesticidů nebo škodlivých chemikálií.
• KONOPNÉ TKANINY: Toto přírodní vlákno je odolné, antimikrobiální a odvádí vlhkost. K růstu vyžaduje méně vody a plochy, je to plodina odolná vůči pesticidům a získává kovy z půdy.
• NOVÁ PŘÍRODNÍ KAučuková směs: Tato zcela nová směs kaučuku Vans je navržena tak, aby odstranila 100 % kaučuku na ropné bázi/kaučuku z fosilních paliv a nahradila jej přírodním kaučukem – to vše při zachování přilnavosti a odolnosti, kterými je Vans známý již od roku 66.
Složení: Textil
Styl: VN0A4U169FR