sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Destruct Mid MTE-1

Žádaný produkt Vans Destruct Mid MTE-1 od kvalitní společnosti Vans lze koupit tady a teď za báječnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 1 925 Kč.
Pánská obuv Vans Destruct Mid MTE-1
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
1 925 2 750 Kč Sleva -30%

POPIS A VLASTNOSTI
Jste stvořeni pro The Elements™. Toto jsou vaše Vany.
Vans MTE je vedlejším produktem života stráveného venku, protože víme, že honba za vašimi vášněmi není vždy doprovázena předpovědí příznivého počasí. Déšť, plískanice, sníh, bláto, vítr – nic nebude stát mezi vámi a vaším dalším dobrodružstvím. Ve skutečnosti si rádi myslíme, že tyto všechny dodávají zážitku trochu chuti. To je důvod, proč jsme na prvním místě vytvořili MTE.

Destruct Mid MTE-1 inspirované aktivitou a účelové, staví na naší inovativní střední botě s architekturou MTE-1, takže můžete zůstat chráněni před živly díky klasickému stylu Vans. Destruct Mid MTE-1 přináší nový příslib obuvi do každého počasí a nabízí vylepšené termoregulační vlastnosti, nový HydroGuard Wrap pro odvod vlhkosti, lehkou stélku UltraCush™ s jednoduchou hustotou a naši klasickou gumu do všech podmínek v opačném směru. vaflový vzor pro přilnavost, která vás udrží v pokrytí od městských ulic až po neprobádané venku. Destruct Mid MTE-1, opatřený odolným vodoodpudivým koženým svrškem, přináší ikonickou estetiku Vans do nekompromisního pohodlí v chladném počasí.

Ať už se ocitnete v pytlích na zasněžených vrcholcích nebo se budete řítit dojížděním promáčeným deštěm, můžete vyrazit s jistotou s vědomím, že každý steh vašeho vybavení je záměrně umístěn tak, aby poskytoval maximální všestrannost. Koneckonců víme, že to nikdy nebylo o destinaci. Je to o příbězích, které na své cestě vytvoříte.

•TRAKCE – Agresivní reverzní vaflový vzor je připraven pro variabilní terén a silniční výkon. Dezén běhounu má lamelový design podobný pneumatice pro zvýšenou trakci.
•TERMOREGULACE – Zónový balíček Primaloft® Insulation využívá vysoce kvalitní tepelně izolační systém z mikrovláken, který napodobuje teplo-poskytující vlastnosti prachového peří a udržuje vás v teple bez zadržování vody.
• ŘÍZENÍ VLHKOSTI – Nový HydroGuard Wrap poskytuje ochranu proti stříkající vodě a louži kolem boty a přes špičku, což má za následek spolehlivý, pohodlný a prodyšný hydroizolační systém.
• KOMFORT A VÝKON – Jednohustotní UltraCush™ lisovaná EVA stélka nabízí zvýšený komfort a sníženou hmotnost.

Složení: Kůže
Styl: N0A5KQU4AR