sneak-a-venue.cz - originální boty

Vans Authentic

Tento vynikající produkt Vans Authentic od známého dodavatele Vans získáte na našich stránkách nyní za super peníze! Momentálně k dispozici za 1 700 Kč.
EAN: 195438376978
Dámská obuv Vans Authentic
Ověřit dostupnost
Značka: Vans
1 700 2 125 Kč Sleva -20%

Kolekce OTW Gallery oslavuje umělce z celého světa pro jejich jedinečnou vizi, autenticitu a nikdy nekončící snahu o kreativní vyjádření.

Nathan Kostechko se sídlem v Los Angeles, CA, je americký tetovací umělec s kořeny vycházejícími z rebelské povahy kalifornských surfařských a skate kultur v průběhu 90. let. Stal se základem v umělecké čtvrti Downtown LA a získal celosvětové uznání od milovníků tetování i umělců. Uznání za jeho umění přesáhlo kůži a některá z jeho děl se dokonce dostala do uměleckých galerií po celém světě.

Galerie OTW N. Kostechko Authentic, čerpající ze surfové, skate a punk rockové kultury, která Nathana inspiruje, kombinuje původní styl Vans dědictví s Nathanovým vlastním pojetím klasických vzorů popularizovaných tetováním. Tato osvědčená silueta s celoplošným potiskem, který si hraje s barevnými nádechy, zahrnuje také textilní svršky, kovová poutka a charakteristické gumové vaflové podrážky.

Složení: Textil

Styl: VN0A5HZS9FX