sneak-a-venue.cz - originální boty

Palladium Pallabrouse Legion 75th

Tento akční a ve slevě produkt Palladium Pallabrouse Legion 75th od skvělého a známého výrobce Palladium jednoduše můžete najít na našich stránkách téměř zdarma. Ceny již od 2 625 Kč.
Pánská obuv Palladium Pallabrouse Legion 75th
Více informací >
Značka: Palladium
2 625 3 500 Kč Sleva -25%
Popis

Základní kámen legendy Palladium, originální plátěná bota Pallabrousse, je nyní znovu uvedena na trh pro novou generaci průzkumníků. Tento styl limitované edice k 75. výročí se může pochlubit nově tvarovaným stylem Pampa, svrškem z organické bavlny a odolnou pryžovou podrážkou, která má solidní dopad a zároveň šetří svou ekologickou stopu. Bota, která pochodovala světem s francouzskou cizinckou legií, si zachovává svůj pevný a pohodlný pocit, zatímco jde o zkrácený a uhlazenější vzhled. Se speciální výšivkou na čtvrtce označující 75 let zkoumání a detaily francouzské trikolóry je tato limitovaná edice absolutní nutností! Na celém světě je k dispozici pouze 1947 párů.

100% veganské bez živočišných produktů ve svršku včetně lepidla
Svršek: Převážně organická bavlna / jazyk v kůži
PODŠÍVKA: Převážně bavlna / Podpatek z mikrovlákna
STÉLKA: Lisovaný recyklovaný PU – potah z mikrovlákna
SPODNÍ ČÁST + ČEPICE: Guma
ZNAČKA: Kožený štítek na jazyk / Gumová nášivka na boční čtvrtině / Tkaný štítek na horním límci
VLASTNOSTI: Speciální výšivka na postranní čtvrti / Tříbarevná páska a smyčka na patě / Kožená nášivka na patě s číslem artiklu / Ploché tkaničky / Očka