sneak-a-venue.cz - originální boty

On Running Cloudrock Waterproof

Tento akční a ve slevě kousek On Running Cloudrock Waterproof od značky On Running pohodlně pořídíte teď za outletovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 4 400 Kč.
Pánská obuv On Running Cloudrock Waterproof
Ověřit dostupnost
Značka: On Running
4 400 5 000 Kč Sleva -12%

Univerzální, voděodolná bota, která spojuje pohodlí, ochranu a styl připravený na ulici. Takže jste vždy připraveni na toulky.

Klíčové vlastnosti:
Hmotnost: 341g
Ochranná TPU tužinka udrží bláto na uzdě
Plyšový kotníkový límec pro celodenní pohodlí
Jazyková smyčka pro rychlé a snadné nastupování
Prodyšná voděodolná membrána vyrobená z recyklovaného polyesteru
Superpěna CloudTec® a Helion™ tlumí každý krok
Osvědčený tvar patky pro trakci a stabilitu
Nová a vylepšená pryž Missiongrip™ se zakusuje do stezky
Flexibilní Speedboard® pro hladké, rolující kroky

TECHNOLOGIE – Celodenní pohodlí
Od betonové džungle až po skutečnou džungli, Cloudroam Waterproof je pro cokoliv. Stabilní, ale flexibilní, mezipodešev Helion™ superfoam tlumí nárazy a udrží vás v pohodlí v jakémkoli terénu. Flexibilní Speedboard® podporuje valivý pohyb vašich nohou pro hladkou jízdu.

MATERIÁLY – Udržujte bahno na uzdě
Tenisky nebo turistická bota? Vezměte si obojí. 100% recyklovaná nepromokavá membrána Cloudroam Waterproof, která spojuje pohodlí, styl a funkčnost, udržuje vaše nohy v suchu a chráněné – a přitom si zachovává svůj design vhodný pro použití na ulici. Pro větší ochranu chrání špičky TPU bláto na uzdě.

DESIGN – Zvládněte jakýkoli terén
Cloudroam Waterproof, navržená pro jízdu z města na stezku, má podrážku Missiongrip™ pro spolehlivou trakci v jakémkoli terénu. Jeho všestranný vzorek běhounu se cítí pohodlně na betonu a zároveň vám udrží stabilitu a jistotu ve vlhkých a divokých podmínkách. Výsledek? Jste vždy připraveni na toulky.