sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike Waffle One

Unikátní a žádaný produkt Nike Waffle One od spolehlivé značky Nike najdete u nás teď pořád výhodně! Cena již od 2 150 Kč.
Pánská obuv Nike Waffle One
Ověřit dostupnost
Značka: Nike
2 150 2 500 Kč Sleva -14%

Nike Waffle One přináší nový vzhled ikonické franšíze Waffle a vyvažuje vše, co máte na tradičním běhání Nike nejraději, s čerstvými inovacemi. Jeho nový odolný plastový klip na patě dodává energii, zatímco směs průhledné síťoviny a svůdných semišů vás připraví na léto. Nová pružná mezipodešev má klasický klínový tvar, zatímco aktualizovaná podešev Waffle poskytuje úroveň podpory a trakce, kterou musíte cítit, abyste uvěřili.

Výhody
Smíšený svršek obsahuje průhlednou síťovinu a měkké semiše, které dodávají botě rozměr a texturu a zároveň ji udržují vzdušnou.
Mezipodešev s dvojitým skládáním zachovává klasický klínový tvar franšízy Waffle pro měkkou a tlumenou jízdu.
Nová spona na patě z TPU vytváří dynamický vzhled, který dodává podporu a energii, zatímco klikaté prošívání mísí DIY přitažlivost s městským vkusem.
Ikonická pryžová podešev Waffle byla aktualizována novými tvarovanými výstupky pro větší podporu, trakci a odolnost.
Nízký límec má měkké okraje pro elegantní vzhled, který je pohodlný.

Detaily produktu
Gumová podrážka
Není určeno pro použití jako osobní ochranné prostředky (OOP)
Země/region původu: Vietnam

Původ vafle
V roce 1971 spoluzakladatel Nike Bill Bowerman pozoroval svou manželku Barbaru, jak připravovala snídani na vaflovači, když přišla inspirace. Vyměnil gumu za těsto a zrodila se podešev Waffle. Nejenže poskytuje trakci, odolnost a tradiční styl Nike – to dokazuje. ta velikost je v každodenním životě. A ta stará, rezavá žehlička na oplatky? No, teď sedí na podstavci ve světovém ústředí Nike.