sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike Waffle Debut

Velmi prodávaný kousek Nike Waffle Debut od spolehlivé značky Nike snadno naleznete nyní extra se slevou. V akci od 1 225 Kč.
Pánská obuv Nike Waffle Debut
Více informací >
Značka: Nike
1 225 1 750 Kč Sleva -30%
Popis

POUZE VAFLE. NAVŽDY BRILANTNÍ.
Retro se modernizuje v Nike Waffle Debut. Pamatujete si ten trend hladkého semiše a nylonu? Je zpět spolu s modernizovanou „klínovou“ mezipodešví, která působí neuvěřitelně plyšově. A aby toho nebylo málo, na spodku jsme nechali klasiku – vyzkoušenou, opravdovou a důvěryhodnou podrážku Waffle – která vašemu kroku dodává trakci, odolnost a tradiční styl.

Výhody
Loga Swoosh se obtáčí kolem paty a tvoří poutko, které přidává promyšlenou estetiku snadnému nazouvání a vyzouvání.
Měkké semišové překryvy odrážejí materiály použité na sportovních botách Nike Blue Ribbon, zatímco textilní podložky dodávají odolnost s ostrým povrchem.
Nízký, polstrovaný límec vypadá elegantně a skvěle se v něm cítí.

Detaily produktu:
Odkrytý pěnový jazyk
Tradiční šněrování
Perforace na patě
Tkaný štítek na jazyk
Zobrazená barva: Black/Off-Noir/Antracit/Black
Styl: DH9522-002

Původ vafle
V roce 1971 spoluzakladatel Nike Bill Bowerman pozoroval svou ženu Barbaru, jak připravuje snídani na vaflovači, a inspirace byla zasažena. Vyměnil těsto za gumu a podešev Waffle byla na světě. Nejenže přináší trakci, odolnost a tradiční styl Nike – dokazuje, že velikost je v každodenním životě. A ten starý, rezavý vaflovač? No, nyní sedí na podstavci ve světovém ústředí Nike.