sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike W Space Hippie 04

Kvalitní a oblíbený produkt Nike W Space Hippie 04 originál od výrobce Nike jednoduše najdete tady a teď právě výhodně! Cena od 2 275 Kč.
Dámská obuv Nike W Space Hippie 04
Ověřit dostupnost
Značka: Nike
2 275 3 500 Kč Sleva -35%

Space Hippie je příběh transformovaného koše. Od svršku k podešvi je minimálně 25% Space Hippie 04 vyrobeno z recyklovaného materiálu. Nejen, že je to nejlehčí silueta v kolekci, ale také má nejnižší uhlíkovou stopu. Svršek „Space Waste Yarn“ obsahuje asi 75% hmotnosti recyklovaného obsahu vyrobeného z recyklovaných plastových lahví, triček a zbytků příze. Měkká mezipodešev Crater Foam kombinuje broušení Nike se směsí pěn pro stabilitu a jedinečnou estetiku.

Zachráněný a stylový

Svršek FlyKnit (vyrobený z přibližně 75% hmotnostních recyklovaného materiálu) obsahuje pružné a lehké příze vyrobené z postindustriálního a spotřebitelského odpadu, které vašemu stylu dodávají barevné vrstvy. Kombinuje se s botičkou vhodnou pro pohodlnou a pohodlnou jízdu.

Rekultivované a pohodlné

Guma Nike Grind skvrnitá mezipodešev Crater Foam s barvou. O pohodlí se postarají plyšové stélky vyrobené z recyklovaného obsahu.

Dekonstruovaný design

Dekonstruovaný design dává vzhled a dojem prototypu zaslaného z budoucnosti s výkonem, kterému musíte věřit.

Více výhod

Upravená podešev Waffle odkazuje na tradiční design tenisek Nike.
Tkané příze na přízi vytvářejí jedinečný vzhled šněrování a pomáhají zapadnout.

Podrobnosti o produktu

Vytáhněte jazýček na patě
Země / Region původu: Vietnam