sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike W React Pegasus Trail 4 GTX

Designový kousek Nike W React Pegasus Trail 4 GTX od našeho předního výrobce Nike jednoduše můžete sehnat u nás právě téměř zdarma! Nabídky již od 2 800 Kč.
Dámská obuv Nike W React Pegasus Trail 4 GTX
Více informací >
Značka: Nike
2 800 4 000 Kč Sleva -30%
Popis

ODPOVĚDNOST NA TRAIL ZA mokrého počasí.
Nike React Pegasus Trail 4 GORE-TEX je jako stvořený pro chvíle, kdy se nechcete otočit, ať se děje cokoliv. Cíťte se sebejistě i v těch nejnepředvídatelnějších povětrnostních podmínkách díky voděodolnému materiálu GORE-TEX, který vás udrží v suchu, takže můžete déle běžet tvrději a vydat se na mokru ze silnice na stezku, aniž byste přerušili krok. Nepromokavá vrstva v kombinaci s vyšší kotníkovou návlekou vám poskytne extra krytí, takže zůstanete v suchu.

Bouře vpředu
Vrstva GORE-TEX pomáhá udržet vodu, takže vaše nohy zůstanou v suchu. Zcela nový návlek na límci je vyšší, aby zabránil vniknutí nečistot a vody dovnitř vaší boty. Neviditelný střih GORE-TEX podél svršku poskytuje ochranu před srážkami, aniž by byl obětován pohodlný pocit z Peg Trail. Jeho flexibilní a lehký design udrží vaši nohu v suchu při běhu mezi mokrými silnicemi a stezkami.

Hladký a stabilní
Technologie Nike React je lehká, odolná pěna, která poskytuje hladkou a citlivou jízdu. Jeho celorozměrný design poskytuje stabilitu při zdolávání skalnatého terénu.

Trakce ve všech směrech
Méně gumy podél podešve vytváří hladší přechod ze silnice na stezku. Guma obepíná přední část boty pro extra odolnost. Jeho generativní trakční vzorek je kombinován s pryžovými výstupky, které vám zajistí přilnavost při jízdě do kopce nebo z kopce. Generativní trakční vzorek v kombinaci s pryží poskytuje extra přilnavost na technických stezkách při zachování hladké jízdy na silnici.

Detaily produktu
Vytáhněte smyčky na patě a jazyku
Není určeno pro použití jako osobní ochranné prostředky (OOP)
Zobrazená barva: Alligator/Mint Foam/Canyon Rust/Orange Trance
Styl: DJ7929-300
Země/region původu: Vietnam