sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike W Air Zoom Pegasus 39 Shield

Zcela unikátní produkt Nike W Air Zoom Pegasus 39 Shield od skvělého výrobce Nike lze nakoupit aktuálně na našich stránkách skutečně levně. Za bezkonkureční cenu 3 000 Kč.
Dámská obuv Nike W Air Zoom Pegasus 39 Shield
Více informací >
Značka: Nike
3 000 3 750 Kč Sleva -20%
Popis

Váš pracant s křídly se vrací, aby vám pomohl překonat déšť. Vodoodpudivá úprava vás udrží v suchu, zatímco příjemný fleecový pocit na vnitřní straně pomáhá udržet vaše nohy v teple při běhu v nepříznivém počasí. Robustní trakce a 2 jednotky Zoom Air poskytují přilnavost a měkké odpružení, takže můžete procházet živly.

Teplo pro vaše nohy
Stejně jako teplá bunda pro vaše nohy, pletený materiál ve svršku pomáhá udržet vaše nohy v teple. Kůže umístěná kolem prstů na nohou – v oblastech, kam může prosakovat voda – vás pomáhá udržet v suchu. Izolace v zadní části jazyka pomáhá vašim nohám zůstat v teple a pohodlí.

Suchý design
Vodoodpudivá úprava a vyztužený jazyk společně pomáhají udržet vaše nohy v suchu. Zateplená podšívka v límci pomáhá udržet kotník v teple a suchu.

Trakce připravená na déšť
Podešev Storm-Tread poskytuje trakci v nepříznivém počasí. Má textury inspirované zimními pneumatikami. Mikrodrážky uchopí vozovku, zatímco vícesměrné tvary pomáhají odvádět vodu pro přímý kontakt s vozovkou.

Hladký přechod
Technologie Nike React je lehká, odolná pěna, která poskytuje hladkou a citlivou jízdu. Spárovali jsme ho se 2 jednotkami Zoom Air (na přední části chodidla a na patě) pro energizující pocit při špičce. Výsledkem je hladký přechod od paty ke špičce.

Detaily produktu
Není určeno pro použití jako osobní ochranné prostředky (OOP)
Zobrazeno: Black/Off Noir/Dark Smoke Grey/Black
Styl: DO7626-001