sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike W Air Vapormax 2021 FK

Tento akční a ve slevě výrobek Nike W Air Vapormax 2021 FK od přední značky Nike snadno naleznete v naší nabídce za nejnižší cenu! Právě lze objednat jen za 4 625 Kč.
Pánská obuv Nike W Air Vapormax 2021 FK
Ověřit dostupnost
Značka: Nike
4 625 5 375 Kč Sleva -13%

VYROBENO PRO NOVÉ SVĚTLO.
Nike Air VaporMax 2021 FK je vyroben z nejméně 40% recyklovaných materiálů a je vzdušný a snadno se nosí díky super pružné, recyklované tkanině Flyknit (plus měkkému límci, který vám vytvaruje kotník). Sešitý Swoosh a recyklovaný TPU klip na patu dodá šmrnc intrik, když se budete vznášet ulicemi na neuvěřitelně měkkém odpružení VaporMax.

Revoluční jednotka VaporMax 2 Air, původně navržená pro výkonnostní běh, je vyrobena z recyklovaného materiálu a poskytuje více vzduchu pod nohama než kdykoli předtím.
První jednodílná vzduchová jednotka, která běží po celé délce boty, umožňuje plynulejší přechody a dodává neuvěřitelné odpružení.
Pružný a podpůrný svršek Flyknit je vyroben z postindustriální recyklované příze a vytváří pozoruhodný vizuál, který je bezproblémový, prodyšný a je lehký jako vzduch.
Límec tvaruje kotník pro sportovní vzhled, který se cítí skvěle, zatímco polstrování na patě zvyšuje pohodlí.
Recyklovaná guma na podešvi dodává trvanlivost a trakci a dotváří botu, která vám umožní chodit po řeči.

Detaily produktu
Krabice na boty je vyrobena z recyklovaného kartonu a slouží také jako doručovací krabice
Patní klip TPU vyrobený z recyklovaných plastů dodává stylu stylu
Zobrazená barva: Světlá kost/Fantom/Metalická stříbrná/Bílá
Styl: DH4088-001
Nike Air VaporMax

Po sedmileté cestě od koncepce k vydání představuje Air VaporMax novou éru inovací Nike. Aby návrháři skutečně zachytili pocit „běhu na vzduchu“, restrukturalizovali jednotku Air tak, aby byla připevněna přímo na svršek. ustupte, každý výstupek se zatlačí do vzduchové jednotky a zvýší tlak. Poté, když vystoupíte, tlak se uvolní a vytvoří pružný odraz s vynikající flexibilitou. Vyrobeno pro běžce, futuristická technologie byla rychle přijata na ulici a přináší to pocit světla jako vzduchu pro masy.