sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike W Air Max 98

Tento žádaný kousek Nike W Air Max 98 od známého výrobce Nike jde sehnat právě nyní za nejnižší cenu! Nyní zakoupíte za 1 800 Kč.
Dámská obuv Nike W Air Max 98
Více informací >
Značka: Nike
1 800 4 500 Kč Sleva -60%
Popis

Nike Air Max 98 má designové linie OG, které byly inspirovány stěnami Grand Canyonu, zatímco svršku dodává záblesky svěží barvy. Plynulý, strukturovaný vzhled a celoplošné odpružení Nike Air vás oddělí od batohu.

Přírodní kořeny

Původní design z roku ’98 má špičkovou mohutnou siluetu, komplexní systém šněrování a design inspirovaný venkovním prostředím, který napodobuje vodní proudění Grand Canyonu.

Vkusně na Trend

Over-branding značky OG je vkusný a vychází z několika log Swooshes, „AIR“ a Air Max.

Velmi pohodlné

Plně dlouhá jednotka Max Air, která byla původně navržena pro výkonnostní běh, nabízí citlivé odpružení.

Detaily produktu

Pěnová mezipodešev poskytuje plyšové odpružení
Pata vytáhněte záložku
Gumová podešev
Země / Region původu: Vietnam

Nike Air Max 98 je plně funkční pro rok 2018 a můžeme říci, že humbuk kolem této tenisky se zvyšuje s každým odhalením nové barvy. Zatímco model 98 rozhodně není tak proslulý jako uznávané „vlajkové“ modely, jako je Air Max 97, fanoušci bubliny na tuto botu vzpomínají laskavě – a mainstream právě teď naskočil na vlak. Zde je seznam deseti věcí, které byste měli vědět o botě „it“ Air Max roku 2018, jedné z nejvíce podceňovaných tenisk v odpruženém odkazu Nike.

V počátcích se AM 98 uvolňuje do něčeho méně než ohromující pozitivity. Společnost Nike byla tímto způsobem obětí vlastního obrovského úspěchu. Vydání AM z minulého roku, chválená 97, bylo vše, o čem mohl kdokoli mluvit, od Milána po NYC.

Výsledkem bylo, že 98 byl uvítán s málo více než „eh“ reakcemi a skladoval police. Dnes se jedná o ekvivalent přímého poklesu, který se Nike zdá být dobrý při vydání.