sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike W Air Max 200 Special Edition

Velmi prodávaný produkt Nike W Air Max 200 Special Edition od značky se zárukou kvality Nike lze sehnat na našich stránkách teď právě v akci. Právě teď za cenu 1 875 Kč.
Dámská obuv Nike W Air Max 200 Special Edition
Ověřit dostupnost
Značka: Nike
1 875 3 125 Kč Sleva -40%

Inspirován energetickými vzory vyzařujícími ze Země – jako je tok lávy a rytmické vlny oceánu – se Nike Air Max 200 může pochlubit dosud největší jednotkou Max Air. S výjimečným odpružením a moderními detaily tato bota vyzařuje chlad a zároveň poskytuje optimální pohodlí.

V roce 2019 uvedla společnost Nike vylepšenou verzi legendárního modelu 180 nazvanou Nike Air Max 200. Výsledek dokazuje, že pokud spojíte trendy 90. let se současnými trendy, ožívá něco jedinečného. Objevte Nike Air Max 200

Optimální vzduch

Zcela nová jednotka Max Air poskytuje o 200% více vzduchu pod nohama, zatímco lehká a prodyšná síťovina v horní části obrysu chodidla. Průsvitná guma pod jednotkou Max Air vytváří větší profil.

Celodenní pohodlí

Cushlonová pěna nabízí pozoruhodné odpružení pod nohama pro celodenní pohodlí. Odkrytá pěna v podešvi pomáhá snižovat hmotnost a zvyšovat flexibilitu.

Moderní vzhled

Lehký rám TPU a syntetické kůže vytvářejí moderní estetiku inspirovanou sportem.

Přidaná trvanlivost

Plné gumové pokrytí podešve a špičky zvyšuje odolnost.

Detaily produktu

Tradiční systém šněrování a jazyk
Zatažením za záložku pro snadné zadávání
Země / Region původu: Vietnam