sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike React Pegasus Trail 4 GORE-TEX

Exkluzivní produkt Nike React Pegasus Trail 4 GORE-TEX od přední značky Nike jednoduše můžete pořídit zde teď ve výhodné akci. Teď za akční cenu 2 800 Kč.
Pánská obuv Nike React Pegasus Trail 4 GORE-TEX
Více informací >
Značka: Nike
2 800 4 000 Kč Sleva -30%
Popis

Nike React Pegasus Trail 4 GORE-TEX je váš běžecký společník pro dny, kdy se počasí změní. Její nepromokavá vrstva GORE-TEX pomáhá udržet vaše nohy v suchu a méně gumy v podrážce vytváří hladký přechod ze silnice na stezku, aniž byste přerušili krok.

Udržujte déšť pryč
GORE-TEX podél svršku pomáhá vašim nohám zůstat v suchu před deštěm, aniž byste obětovali pohodlný pocit z Peg Trail. Jeho flexibilní a lehký design pomáhá udržet déšť při běhu mezi mokrými silnicemi a stezkami.

Když guma dopadne na stezku
Méně gumy podél podešve vytváří hladký přechod ze silnice na stezku a zároveň zachovává mezipodešev React po celé délce. Gumová podešev obepíná přední část boty a poskytuje extra odolnost. Generativní trakční vzorek v kombinaci s gumou v přední části poskytuje extra přilnavost na technických stezkách a zároveň udržuje hladkou jízdu na silnici.

Reagovat v Počasí
Technologie Nike React je lehká, odolná pěna, která poskytuje hladkou a citlivou jízdu. Jeho celorozměrný design poskytuje stabilitu při zdolávání skalnatého terénu.

Vyhýbání se maličkostem
Aktualizované materiály kolem kotníku pomáhají zajistit, aby se voda a nečistoty nedostaly do boty.

Detaily produktu:
Stahovací poutka na patě a jazyku
Není určeno pro použití jako osobní ochranné prostředky (OOP)
Zobrazeno: Barely Grape/Barely Green/Yellow Strike/Total Orange
Styl: DJ7926-500