sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike Pegasus Turbo Next Nature

Tento výjimečný produkt Nike Pegasus Turbo Next Nature od výrobce s dlouholetou historií Nike jednoduše získáte u nás teď se slevou. Cena od 3 200 Kč.
Pánská obuv Nike Pegasus Turbo Next Nature
Více informací >
Značka: Nike
3 200 4 000 Kč Sleva -20%
Popis

Nechte tohoto váženého hřebce, aby vám pomohl najet těžké míle. Tato pestrá klisna, doplněná lehčí, citlivou, přepracovanou pěnou a péřovým svrškem, je vyrobena tak, aby vám pomohla zvýšit tempo, aniž byste museli obětovat pohodlí, když se snažíte dosáhnout osobního maxima. Tento nesmrtelný je zodpovědně vyroben z nejméně 50 % hmotnosti recyklovaného materiálu, přičemž si zachovává svůj osvědčený každodenní étos.

Citlivější jízda
Pěna Nike ZoomX je citlivá a lehká, takže vás odrazí na každém kroku. Pěna ve tvaru rockeru poskytuje podporu pro 3 fáze běžeckého kroku. Nabízí flexibilitu, když se vaše noha zvedne ze země, hladkou jízdu, když se vaše noha pohybuje dopředu, a odpružení při kontaktu se zemí.

Lehký a podpůrný
Technologie Flyknit využívá vysokopevnostní vlákna k vytvoření lehkého svršku s cílenými oblastmi podpory, roztažení a prodyšnosti. Poskytuje bezpečí a pohodlí.

Trakce na silnici
Běhoun na podrážce inspirovaný vaflí poskytuje trakci.

Zobrazená barva: Černá/Antracitová/Canyon Purple/Vivid Purple
Styl: DM3413-003