sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike Air Zoom Vomero 16

Tento kvalitní a žádaný kousek Nike Air Zoom Vomero 16 od společnosti s výborným jménem Nike jde nakoupit právě dnes ve výprodejové akci. Právě teď za cenu 3 400 Kč.
Dámská obuv Nike Air Zoom Vomero 16
Více informací >
Značka: Nike
3 400 4 250 Kč Sleva -20%
Popis

PODPŮRNÉ S SNAPPY POLUŠENÍM.
Důvěryhodný favorit pro váš každodenní trénink se vrací. Tato verze přidává citlivé pěnové odpružení ZoomX a přináší do vašeho kroku energický pop, který je ideální pro vysoký kilometrový výkon na silnici. Je super lehký, s dostatkem roztažnosti a ventilace přes svršek. správná míra podpory? Máme pro vás kryt s nastavitelným páskem uprostřed chodidla a stabilní sponou na patě.

Bezpečný krok
Přidali jsme další podporu po stranách pomocí pásku ve střední části chodidla. Funguje to s vašimi tkaničkami a pomáhá vám nastavit, jak pohodlně a bezpečně vaše noha působí. Na patě je také klip, který pomáhá se stabilitou při běhu na nerovném povrchu.

Cool na dálku
Testovali jsme skutečné běžce, abychom zjistili, kde nohy potřebují nejvíce ochlazovat. Na základě těchto údajů jsme na klíčová místa (zejména kolem prstů) umístili síťovinu, která vám poskytne pružnost a ventilaci.

Svižné kroky
Vaše noha sedí na Nike ZoomX, naší nejlehčí pěně s nejvyšší možnou návratností energie. Poskytuje vám hladkou jízdu od nárazu do chodidla až po přechod. Zkombinovali jsme to s odpružením Zoom Air pod přední částí chodidla pro svižný a citlivý pocit při odrážení.

Další výhody:
Vysoce abrazivní guma na podrážce s výstupky vám poskytuje trvanlivou trakci.
Jazyk je ještě plyšejší než předchozí verze.

Detaily produktu:
Hmotnost: 9,1 oz (dámská velikost US 10)
Ofset: 9,6 mm (přední část: 18,5 mm, pata: 28,1 mm)
Není určeno pro použití jako osobní ochranné prostředky (OOP)
Zobrazeno: Černá/Canyon Rust/Bílá/Mátová pěna
Styl: DA7698-009