sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike Air Zoom Terra Kiger 8

Tento kvalitní výrobek Nike Air Zoom Terra Kiger 8 od spolehlivého výrobce Nike jednoduše získáte zrovna dneska za mimořádně nízkou cenu! Za bezkonkureční cenu 3 200 Kč.
Dámská obuv Nike Air Zoom Terra Kiger 8
Více informací >
Značka: Nike
3 200 4 000 Kč Sleva -20%
Popis

TRAIL LEHKÉ A BEZPEČNÉ.
Nike Air Zoom Terra Kiger 8 ji udrží lehké a těsné. Je to bota bez kudrlinek postavená pouze z toho, co potřebujete, pro bezpečné padnutí a pocit. Vyrobili jsme ho tak, aby vám pomohl udržet nohu na místě, abyste zůstali obratní a vzpřímení na nerovném terénu. Navíc má měkké odpružení a citlivý pocit, který vám při každém kroku dodá trochu pružiny navíc. Takže se připoutejte a připravte se na běh bahnem a stezkou.

Méně špíny, lepší chlad
Lehká, prodyšná síťovina na svršku působí chladně a bezpečně. Je celá podšitá, aby se dovnitř nedostaly nečistoty.

Zamkněte a jděte
Pata je navržena tak, aby se uzamkla na místě, udržela nohu v bezpečí a pohybovala se s botou. Výsledkem je větší obratnost ve skalnatém terénu.

Uchopený běhoun
Vícesměrné trakční výstupky v patě jsou vyrobeny z vysoce abrazivní pryže. Pomáhají poskytovat lepší přilnavost při klesání a stoupání.

Hladké a pružné
Technologie Nike React je lehká a odolná pěna, která poskytuje citlivou jízdu. Jednotka Zoom Air v přední části nohy poskytuje extra odezvu a vrací vaši energii, aby vás mohla vést po stezce.

Více výhod
Rock plate pomáhá chránit vaši nohu na nerovném terénu.
Kůže na špičce poskytuje odolnost proti oděru.
Polstrovaný jazyk pomáhá zmírnit tlak způsobený otoky nohou při dlouhých bězích.
Zobrazeno: Černá/Antracitová/Vlčí šedá/Pure Platinum
Styl: DH0654-001