sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike Air Zoom Pegasus 39 wmns

Hodně prodávaný produkt Nike Air Zoom Pegasus 39 wmns od oblíbené značky Nike snadno naleznete zrovna dneska ve výhodné akci! Nabídky od 2 650 Kč.
Pánská obuv Nike Air Zoom Pegasus 39 wmns
Ověřit dostupnost
Značka: Nike
2 650 3 125 Kč Sleva -15%
Popis

Běh je váš každodenní rituál a nic vám nebrání jít blíže k vašim osobním cílům. Nechte Nike Air Zoom Pegasus 39, aby vám pomohl dosáhnout této cílové linie díky svému pohodlnému a intuitivnímu designu. Tlumení pod nohama a jednotky Zoom Air v patě a přední části chodidla dodají vašemu kroku pružinu při přechodu z paty na špičku, zatímco pocit podpory pomáhá vaší noze cítit se pod kontrolou. Váš důvěryhodný dříč s křídly je zpět. Čas létat.

Úplné pohodlí a prodyšnost založená na datech
Extra polstrování na jazyku a límci pomáhá vaší noze cítit se pohodlně. Navíc jsme testovali běžce, jako jste vy, abychom zjistili, kde je chlazení nejvíce potřeba, a na základě těchto údajů jsme do svršku umístili umělou síťovinu – pevnější a pružnější než běžná síťovina. Výsledkem je bota, která je lehká, prodyšná a odolná.

Podpůrné kroky
Technologie Flywire je integrována s pásem uprostřed chodidla pro úplnou podporu, která pomáhá udržet nohu na místě.

Hladký přechod
Technologie Nike React je lehká, odolná pěna, která poskytuje hladkou a citlivou jízdu. Spárovali jsme ho se 2 jednotkami Zoom Air (na přední části chodidla a na patě) pro energizující pocit při špičce. Výsledkem je hladký přechod od paty ke špičce.

Více výhod
Gumová podešev poskytuje trakci, zatímco pružné drážky v celém rozsahu vám dávají extra flexibilitu a hladký pocit na špičce. Patu jsme navrhli tak, aby vám pomohla optimalizovat přistání a pomohla vám snadno přejít z paty na špičku. Jazyk je oddělen od svršku, aby poskytl prostor pro různé tvary nohou. Zesílená špička zvyšuje odolnost.

Detaily produktu
Reflexní designové prvky Není určeno pro použití jako osobní ochranné prostředky (OOP)
Zobrazená barva: světle měkká růžová/světle hnědá z orewoodu/kovová stříbrná
Styl: DZ4701-600
Země/region původu: Vietnam
Zoom Air

Svižné a citlivé odpružení Zoom Air pomáhá zajistit rychlý pocit ze země. Využívá natažená tahová vlákna upletená uvnitř tlakové jednotky Nike Air, což dává sportovcům na celém světě šanci najít svůj půst.