sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike Air Zoom Pegasus 39

Ve slevě výrobek Nike Air Zoom Pegasus 39 od skvělé a známé značky Nike máte možnost dostat u nás pořád výhodně. Ve skvělé akci za 2 000 Kč.
Dámská obuv Nike Air Zoom Pegasus 39
Více informací >
Značka: Nike
2 000 2 500 Kč Sleva -20%
Popis

Nike Air Zoom Pegasus 39 jsou určeny pro běžce VŠECH úrovní – od atletických rychlíků až po freeze tig champs. Dosáhněte svých cílů s extra odrazem do kroku díky našemu inovativnímu Zoom Air. Nahoře je také prodyšná a přiléhavá kolem tkaniček, takže se na každém kilometru můžete cítit chladně, pohodlně a sebejistě.

Pohodlí na cestách
Síťovina je lehká a prodyšná, aby vaše nohy zůstaly v pohodě, bez ohledu na to, jak dlouho a daleko jdete. Kabely Flywire spolupracují s vašimi běžnými tkaničkami pro pohodlné a bezpečné uchycení – stačí jediné zatažení.

Buďte s tím Springy
Jednotka Zoom Air pod přední částí nohy přináší větší odraz při každém kroku a kroku. Je kombinován s měkkou pěnou pro veškeré odpružení, které potřebujete k překonání vzdálenosti.

Pozemní ovládání
Gumová podrážka má trakční vzor inspirovaný vaflí, který pomáhá přilnavosti k povrchům a poskytuje odolnost. Vyříznuté drážky zvyšují pružnost pro lepší přechod z paty na špičku.

Více výhod
Prodloužení paty maximalizuje prostor pro přistání při každém kroku a poskytuje extra odolnost pro nohy v pohybu.
Polstrovaný jazyk a podšívka límce poskytují extra pohodlí při vklouznutí.

Detaily produktu
Klasické tkaničky
Zobrazená barva: Černá / Sotva Volt / Celkem oranžová / Volt
Styl: DM4015-002