sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike Air Zoom Pegasus 38 Ekiden

Hodně povedený produkt Nike Air Zoom Pegasus 38 Ekiden od značky s dlouholetou tradicí Nike můžete pořídit v naší aktuální nabídce za báječnou cenu! Aktuálně za super cenu 3 225 Kč.
Pánská obuv Nike Air Zoom Pegasus 38 Ekiden
Ověřit dostupnost
Značka: Nike
3 225 3 750 Kč Sleva -14%

OD SOUMRAKU DO SVÍTÁNÍ.
Nike Air Zoom Pegasus 38 Ekiden, tažný kůň postavený tak, aby vám pomohl překonat každou míli závodu, i nadále pruží ve vašem kroku a používá stejnou citlivou pěnu jako jeho předchůdce. Síťovina ve svršku kombinuje pohodlí a odolnost, kterou chcete, se střihem, který se vrací ke klasickému kolíku.

Vstaň se Sluncem
Tato speciální barevná edice čerpá inspiraci z vycházejícího a zapadajícího slunce během Ekidenu a úžasných výhledů, které doprovázejí tento ikonický novoroční štafetový závod.

Něco starého, něco nového
Klasický střih Pegasus je zpět s širší špičkou, která poskytuje další prostor. Šev na svršku poskytuje lepší tvar a padnutí a přináší nový pohled na ikonu.

Jaro s vaším krokem
Pěna Nike React je lehká, pružná a odolná. Více pěny znamená lepší odpružení bez objemu. Jednotka Zoom Air v přední části chodidla poskytuje větší odraz při každém kroku. Je plněný shora, aby byl blíže k noze a reagoval tak.

Secure Fit
Pás ve střední části chodidla poskytuje bezpečnost. Popruh se při šněrování utáhne kolem nohy a umožní vám vybrat si střih a pocit.

Prodyšný Miles
Síťovina ve svršku poskytuje prodyšný a plyšový pocit, který se natahuje spolu s nohou.

Více výhod
Pěnový jazyk pomáhá snižovat tlak tkaniček.
Zobrazená barva: univerzitní zlatá/oranžová/Burnt Sunrise/černá
Styl: DO2423-739