sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike Air Max Genome

Hodně oblíbený kus Nike Air Max Genome od značky s tradicí a dobrou pověstí Nike je k dispozici aktuálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Produkt momentálně prodáváme za 3 950 Kč.
Pánská obuv Nike Air Max Genome
Ověřit dostupnost
Značka: Nike
3 950 4 375 Kč Sleva -9%

VZDUCH PRO NOVOU GENERACE.
Air Max Genome, inspirovaný vzhledem počátku 2000s, dodává domu Air Max svěží tvář. Jeho technický svršek se vyznačuje směsí materiálů včetně elegantních neprošívaných potahů, vzdušné síťoviny a odolných plastových detailů. Nízkoprofilová jednotka Air po celé délce dodává pohodlí, které odpovídá jejímu elegantnímu designu, který se jistě stane vaším novým oblíbeným Air Max. Tento produkt je vyroben z nejméně 20 % hmotnosti recyklovaných materiálů.

Čerstvý vzduch Max vzhled
Svršek se vyznačuje elegantními liniemi a bohatou směsí materiálů, které dodávají hloubku rychlému vzhledu. Vyztužení na špičce a patě vás připraví do ulic města, každý den.

Nízkoprofilový komfort
Jednotka Air po celé délce, původně navržená pro výkonnostní sporty, dodává neuvěřitelné pohodlí, zatímco její nízkoprofilový design udržuje objem.

Rychlý vzhled
Evokativní design se vyznačuje polstrovaným, nízkým límcem, který vypadá elegantně a skvěle se na něm cítí. Střední část v kleci překrývá síťovinu pro ostrý vzhled se spoustou rozměrů.

Více výhod
Gumová podešev s 3 % Nike Grind dodává trakci a odolnost.
Tradiční šněrování usnadňuje oblékání a vyzouvání.

Detaily produktu
Vytáhněte poutko na patě
Není určeno pro použití jako osobní ochranné prostředky (OOP)
Zobrazeno: černá/antracitová/bílá
Styl: CW1648-003