sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike Air Max AP W

Povedený výrobek Nike Air Max AP W od spolehlivé značky Nike pohodlně získáte tady a teď právě extra se slevou! Nabídka již od 2 700 Kč.
Dámská obuv Nike Air Max AP W
Ověřit dostupnost
Značka: Nike
2 700 3 000 Kč Sleva -10%

PERFEKTNÍ HARMONIE VYZKOUŠENÉHO A NOVÉHO.
Díky svému elegantnímu sportovnímu designu vám Nike Air Max AP umožní přemostit minulost a přítomnost v prvotřídním pohodlí. Záblesky historických detailů kývnou na Air Max 97, zatímco aerodynamický svršek a měkčí mezipodešev jim dodávají moderní výhodu. Nízkoprofilový design s plyšovým polstrovaným límcem, vzdušnou síťovinou a komfortní stélkou přímo vybízí k nošení ke každému outfitu.

Výhody:
Syntetická kůže a vzdušná síťovina na svršku dodávají tradiční styl a zároveň jsou lehké a pohodlné.
Inovativní jednotka Air po celé délce, původně navržená pro výkonnostní běh, má nižší profil pro elegantní vzhled a dodává nový pocit, který musíte vyzkoušet.
Pěnová mezipodešev je neuvěřitelně měkká a dodává vašemu kroku pružinu.
Gumová podešev dodává trakci a odolnost.

Detaily produktu:
Reflexní perforace na patě a špičce
Není určeno pro použití jako osobní ochranné prostředky (OOP)
TPU vlnovka
Pohodlná stélka
Vytáhněte záložku
Zobrazeno: bílá/metalická zlatá/univerzitní červená/černá
Styl: CU4870-103

Původ Nike Air Max:
Revoluční technologie Air se poprvé dostala do obuvi Nike v roce 1978. V roce 1987 debutoval Air Max 1 s viditelnou technologií Air na patě, která fanouškům umožnila víc než jen pocit Air odpružení – najednou to mohli vidět. Od té doby se boty Air Max nové generace staly hitem u sportovců a sběratelů, protože nabízejí nápadné barevné kombinace a spolehlivé a lehké odpružení.