sneak-a-venue.cz - originální boty

Nike Air Max 95 SE Sesame

Kvalitní a žádaný produkt Nike Air Max 95 SE Sesame od dodavatele se skvělou pověstí Nike můžete koupit zrovna výhodně! Nabídky od 3 875 Kč.
Pánská obuv Nike Air Max 95 SE Sesame
Ověřit dostupnost
Značka: Nike
3 875 4 500 Kč Sleva -13%

Nike Air Max 95 SE, inspirované lidským tělem a estetikou trati 90. let, mísí svěží jarní barvy a vyšívané detaily s neuvěřitelným pohodlím a ohromujícím stylem. Vyrobeno z nejméně 20 % hmotnosti recyklovaných materiálů, umožňuje vám dělat dobře tím, že budete dobře vypadat. Boční panely z regenerovaného plátna představují sílu, zatímco viditelný vzduch v patě a přední části chodidla tlumí vaši cestu.

Výhody
Kdykoli uvidíte Nike Sunburst nebo název Next Nature (NN), uvidíte další krok na naší cestě k nulovému uhlíku a nulovému odpadu. Tento produkt je vyroben z nejméně 20 % hmotnosti recyklovaných materiálů. Klasické podložky z plátna udrží vzdušnost, dekorativní prošívání dodá vzhledu energii a vyšívané jarní grafiky udrží váš styl v rozkvětu. Svršek čerpá inspiraci z lidského těla – mezipodešev představuje páteř, odstupňované panely jsou svaly a tkaničky jsou žebra boty. Viditelné odpružení Nike Air, původně vyvinuté pro výkonnostní běh, poskytuje celodenní pohodlí.

Detaily produktu
Gumová podrážka
Pěnová mezipodešev
Zobrazená barva: Sezam/Kokosové mléko/Phantom/Promývaná modrozelená
Styl: DH4755-200
Země/region původu: Indonésie