sneak-a-venue.cz - originální boty

New Balance XC-72 Summer fog

Levný kus New Balance XC-72 Summer fog od společnosti se zárukou kvality New Balance jednoduše můžete najít zrovna v bezva akci. Právě teď jen za 2 125 Kč.
Dámská obuv New Balance XC-72 Summer fog
Ověřit dostupnost
Značka: New Balance
2 125 3 000 Kč Sleva -29%

Nové XC-72 posouvá své klasické zdroje inspirace ještě dále do neprobádaného území s designem, který se ohýbá v čase, inspirovaným spekulativním technologickým optimismem koncepčních vozů ze 70. let. Tři výrazné vzory trakční podešve a úhlové prvky jsou použity k tomu, aby důvěrně známému nízkému střihu dobových běžeckých bot dodaly agresivní, experimentální nádech. XC-72 je budoucnost, o které minulost snila, ožije.

Splňuje standard New Balance se zelenými listy: svršek je vyroben z 50 % nebo více recyklovaného obsahu, kůže, která podporuje zodpovědnější výrobu prostřednictvím Leather Working Group, a/nebo preferovaná umělá celulóza, a alespoň jeden materiál mezipodešev/podešev obsahuje minimálně 3 % biologického nebo 5 % recyklovaného obsahu

Detaily produktu
327 gramů (11,5 oz)
Vertikálně dělená podešev se vyznačuje dvěma trakčními designy na tvrdém podkladu, „uchopovač“ XC15 a vzor s hroty 375
Stabilní spona na patě se vzorem podešve rybí kosti 620
Chlupatý semišový svršek s recyklovaným obsahem v logu N, krajkou a podšívkou. Vamp se vyznačuje textilií s vlákny TENCEL™ Lyocell získanými z obnovitelných zdrojů dřeva.
Jednovrstvý jazyk z mikrovlákna
Čtvercový tvar špičky inspirovaný designem koncepčních vozů ze 70. let