sneak-a-venue.cz - originální boty

New Balance MTMORCD2

Tento exkluzivní produkt New Balance MTMORCD2 od dodavatele s dobrým jménem New Balance jednoduše můžete získat momentálně v naši nabídce za skvělou cenu! Ceny již od 3 275 Kč.
Pánská obuv New Balance MTMORCD2
Více informací >
Značka: New Balance
3 275 4 100 Kč Sleva -20%
Popis

Fresh Foam More se konečně dočkalo trailové verze. Navzdory běžnému názvu zůstalo srdce boty, tedy mezipodešev, nezměněno. Zbytek je speciálně upraven pro krosový běh s důrazem na tvrdý povrch. Výstupky na podrážce jsou navrženy tak, aby zajistily přilnavost při běhu do kopce a z kopce. Svršek byl vyroben ze syntetických materiálů i síťoviny, byla použita technologie DWR. Vyznačuje se zvýšenou odolností vůči vodě. Materiál v přední části je zpevněný, díky čemuž se netrhá a chrání prsty před nárazem o kámen nebo kořen. Tkaničky byly přetaženy přes speciální pásky, aby zajistily ještě lepší přizpůsobení noze.

Specifikace: – 4 mm drop – Svršek z impregnované DWR síťoviny se zvýšenou voděodolností – Mezipodešev Fresh Foam byla navržena tak, aby poskytovala odpružení a lehkost při nošení.

Technologie: Fresh Foam – inovativní lehká tlumící pěna s vysokou odolností proti deformaci. Díky vhodné struktuře poskytuje měkkost a vhodnou ochranu kloubů při delších trénincích.

Durable Water Repellency (DWR) – Technologie DWR zabraňuje tkanině absorbovat vodu a má za následek, že voda kondenzuje a volně stéká.