sneak-a-venue.cz - originální boty

New Balance MTHIERG7

Tento kvalitní a žádaný produkt New Balance MTHIERG7 s osvědčenou značkou New Balance můžete koupit právě teď v naší nabídce levně! Právě nyní za 2 450 Kč.
Pánská obuv New Balance MTHIERG7
Ověřit dostupnost
Značka: New Balance
2 450 3 500 Kč Sleva -30%
Popis

Lidé milují myšlenku dobrodružství ve volné přírodě, ale v přírodní krajině je víc než čerstvý vzduch a malebné výhledy. Nerovný terén, úlomky a vlhkost jsou jedinečnou výzvou pro obuv, která vyžaduje specializovanou konstrukci. Pro ty, kteří jdou mimo vyšlapané cesty doslova, je tu Fresh Foam X Hierro, specializovaná off-roadová aplikace naší nejlepší běžecké technologie. Fresh Foam X Hierro v7 využívá podešev Vibram® Megagrip k vytvoření ochranné skořepiny odolnosti a trakce kolem charakteristického odpružení Fresh Foam X a prodyšného, lehkého svršku.

Detaily produktu:
pokles 8 mm; v důsledku odchylek vzniklých během vývoje a výrobních procesů jsou všechny údaje o 8 mm poklesu přibližné
Mezipodešev Fresh Foam X poskytuje náš nejtlumenější zážitek z Fresh Foam pro neuvěřitelné pohodlí
Svršek ze syntetiky a síťoviny
Svršek má prodyšnou a přesto chráněnou konstrukci
Podešev Vibram® Megagrip poskytuje vynikající přilnavost. Vibram® je registrovaná ochranná známka společnosti VIBRAM SpA Všechna práva vyhrazena.
Do června 2023 daruje New Balance 1 % MSRP ze všech Fresh Foam X Hierro v7, Fresh Foam X Hierro Mid a Fresh Foam X Hierro GTX prodaných v USA ve výši 1 % pro Planet ve prospěch organizací zabývajících se změnou klimatu a veřejné pozemky.
301 gramů