sneak-a-venue.cz - originální boty

New Balance ML574EVE

Tento nejprodávanější produkt New Balance ML574EVE od známého předního výrobce New Balance máte možnost získat zde teď v bezva akci. Akční cena od 1 750 Kč.
Pánská obuv New Balance ML574EVE
Ověřit dostupnost
Značka: New Balance
1 750 2 500 Kč Sleva -30%
Popis

‚Nejvíc New Balance bot vůbec‘ mluví za vše, že? Vlastně ne. 574 může být naše nejnepravděpodobnější ikona. 574 byla postavena tak, aby byla spolehlivou botou, která by mohla dělat spoustu různých věcí, spíše než jako platforma pro revoluční technologii nebo jako přehlídka prémiových materiálů. Tato nenáročná, neokázalá všestrannost je přesně to, co vystřelilo 574 do řad všech dob velikánů. Hybridní silniční/trailový design postavený na širším kopytě než u úzkých závodních siluet předchozí generace, 574 nabízel jedinečně všestrannou směs nového, odlišného, nekomplikovaného, robustního, odolného a pohodlného, který byl přijat jako základ šatníku po celém světě. To je důvod, proč je dnes 574 synonymem stylu New Balance, který popírá hranice, a nosí ho každý.

Detaily produktu:
Pěna mezipodešve využívá přibližně 3 % biologického obsahu vyrobeného z obnovitelných zdrojů, aby pomohla snížit naši uhlíkovou stopu
Tlumení mezipodešve ENCAP kombinuje měkkou pěnu s odolným polyuretanovým lemem pro celodenní podporu
Síťka na nárt, límec a jazyk jsou ze 100% recyklovaného polyesteru
Gumová podešev s 5 % recyklované pryže
Dostupné ve velikostech s rozšířenou šířkou