sneak-a-venue.cz - originální boty

New Balance Fresh Foam X Hierro v7 Golden hour

Zcela unikátní produkt New Balance Fresh Foam X Hierro v7 Golden hour od výrobce New Balance můžete koupit tady a teď právě za báječnou cenu. Akční ceny již od 2 250 Kč.
Pánská obuv New Balance Fresh Foam X Hierro v7 Golden hour
Ověřit dostupnost
Značka: New Balance
2 250 3 500 Kč Sleva -35%

Lidé milují myšlenku dobrodružství ve volné přírodě, ale v přírodní krajině je víc než čerstvý vzduch a malebné výhledy. Nerovný terén, úlomky a vlhkost jsou jedinečnou výzvou pro obuv, která vyžaduje specializovanou konstrukci. Pro ty, kteří jdou mimo vyšlapané cesty doslova, je tu Fresh Foam X Hierro, specializovaná off-roadová aplikace naší nejlepší běžecké technologie. Fresh Foam X Hierro v7 využívá podešev Vibram® Megagrip k vytvoření ochranné skořepiny odolnosti a trakce kolem charakteristického odpružení Fresh Foam X a prodyšného a lehkého svršku.

Splňuje standard New Balance se zelenými listy: svršek je vyroben z 50 % nebo více recyklovaného obsahu a alespoň jeden materiál mezipodešev/podešev obsahuje minimálně 3 % bio-založeného nebo 5 % recyklovaného obsahu.

Detaily produktu
235 gramů (8,3 oz)
pokles 8 mm; v důsledku odchylek vzniklých během vývoje a výrobních procesů jsou všechny údaje o 8 mm poklesu přibližné
Mezipodešev Fresh Foam X poskytuje náš nejtlumenější zážitek z Fresh Foam pro neuvěřitelné pohodlí
Svršek ze syntetiky a síťoviny
Svršek má prodyšnou a přesto chráněnou konstrukci
Podešev Vibram® Megagrip poskytuje vynikající přilnavost. Vibram® je registrovaná ochranná známka společnosti VIBRAM SpA Všechna práva vyhrazena.