sneak-a-venue.cz - originální boty

Hoka One One Speedgoat 5

Ve slevě tento produkt Hoka One One Speedgoat 5 od výrobce se zárukou kvality Hoka One One jde sehnat tady v akci! Nyní lze objednat jen za 3 000 Kč.
Pánská obuv Hoka One One Speedgoat 5
Ověřit dostupnost
Značka: Hoka One One
3 000 3 750 Kč Sleva -20%
Popis

Speedgoat, dříč navržený pro technické traily, se vrací jako nová bota od podrážky až po tkaničky. Tato trailová bestie je aktualizována o Vibram® Megagrip s Traction Lug pro lepší přilnavost a brzdnou sílu na volné půdě. O celých 15 gramů lehčí a mnohem přilnavější pátá edice Speedgoat obsahuje mnoho vylepšení pro zlepšení výkonu. Snížení hmotnosti také vychází z menšího počtu překryvů – což nám pomáhá pracovat na udržitelnější konstrukci.
Dynamická textilní složka obepínající špičku a přední část chodidla propůjčuje výjimečnou flexibilitu a pohodlí během špičky a zároveň se přizpůsobuje případnému otoku nohou, což je vlastnost, kterou lze vidět u Mafate Speed ​​3, Evo Mafate 2 a Evo Speedgoat. Zdokonalení jazyka dále přispívá k pocitu zvýšeného pohodlí v horní části nohy v blízkosti kotníku, kde může docházet ke tření. Složení mezipodešve je ještě lehčí než dříve a poskytuje charakteristickou hladkou jízdu HOKA bez snížení výšky stohu. To v kombinaci s dvouvrstvou žakárovou síťovinou zajišťuje, že naše nejnovější trailová superstar vzbuzuje důvěru v jakémkoli terénu.
Proč si to zamilujete – Je to všechno, co máte rádi na Speedgoat, o úroveň výš.
Položka č. 1123157
NEJLEPŠÍ PRO:

Stezka
FUNKCE:

Dynamická sendvičová síťovina
Lay Plochý jazyk s klínky
Dvojitá žakárová síťovina s recyklovaným obsahem
Prodloužený tah paty
Krajka z recyklovaného polyesteru
Ochranná špička
Tvarovaná EVA stélka
Mezipodešev CMEVA
Pozdní fáze Meta-Rocker
Vibram® Megagrip s trakčním výstupkem
5mm poutko
Veganská