sneak-a-venue.cz - originální boty

Hanwag Hans 100

Tento kvalitní a levný produkt Hanwag Hans 100 od společnosti Hanwag máte možnost koupit aktuálně na našich stránkách téměř zdarma! Aktuálně za 7 600 Kč.
Pánská obuv Hanwag Hans 100
Ověřit dostupnost
Značka: Hanwag
7 600 9 750 Kč Sleva -22%

Na oslavu 100letého výročí Hanwag a 25 let Hanwag Alaska přichází Alaska100 ve speciálně navrženém balení, které umožňuje nahlédnout do historie tradičního obuvníka. Součástí balení je narozeninový dárek – malá sada péče o boty, obsahující kartáček, plechovku vosku a hadřík z mikrovlákna. Při správné péči o boty vydrží Alaska100 svému novému majiteli dalších 25 let.

Středně střižená Hans 100 je speciální edice 100letých bot Hanwag s autentickou dvojitě prošívanou konstrukcí, která vzdává hold tradičním horským botám. Tato vysoce kvalitní, elegantní kožená bota v moderním pojetí historického designu je určena pro každodenní použití. Hans 100 je vyroben z charakteristické celozrnné kůže Terracare z koželužny Heinen, stejné, jaká se tradičně používala na výrobu horských bot. Dvojitě prošívaný svršek má další robustní bavlněnou vložku a je vybaven lehkou, tlumící podrážkou Vibram Vi-Lite. Stélka i podšívka jsou vyrobeny z bezchromové vyčiněné kůže.

Číslo výrobku: H700810
Pohlaví: Pánské

SPECIFIKACE MATERIÁLU
Svrchní materiál: Celozrnná kůže, Látka
Vnější podešev: Vibram® Vi-Lite
Podšívka: kůže (bez chromu)

TECHNICKÉ ÚDAJE
Hmotnost: 1350 g
Hmotnostní odkaz: jeden pár, velikost 8
Svrchní materiál Zpracování: voskováno
Oblast použití: Turistika, cestování, tradiční
Střih: Střed
Kategorie ABCD: A
VLASTNOSTI PRODUKTU
Středně střižené boty z celokožené Terracare
Podšívka z vyčiněné kůže bez chromu, vložka z vyčiněné kůže bez chromu
Lehká, tlumící podrážka Vi-Lite
Vyrobeno v Německu