sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens Jadon Patent Lamper

Velmi žádaný kus Dr. Martens Jadon Patent Lamper od známé společnosti Dr. Martens snadno seženete na našich stránkách nyní výhodně. V současnosti za 4 025 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens Jadon Patent Lamper
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 025 5 750 Kč Sleva -30%
Popis

Zesílený vývoj naší původní siluety, Jadon je zpět a hlasitější než kdy jindy. Tato vysoká bota, stojící na skládané 1,5 “podrážce, byla pro novou sezónu přestavěna z výjimečné kůže Lamper. Boty na platformě jsou zakončeny černou a žlutou patkou a naším nezaměnitelným žlutým prošíváním.

Odolná a skvěle odolná, naše hladká kůže může být vyleštěna, aby se leskla nebo odřela. Je to na tobě. Čistěte vlhkým hadříkem a ošetřujte leštidlem na boty Dr. Martens

Výška platformy: 1,5 ”
Svršek: 100% potažená kůže
Vnitřek: 60% kůže 40% textil
Podrážka: 100% PVC

Materiál
l Tato jemně zrnitá kůže je potažena, aby poskytla vysoce lesklý a lesklý povrch.

Pokyny pro péči
Případné nečistoty setřete vlhkým hadříkem. Nechte zaschnout. K obnovení lesku použijte patentový čistič Dr Martens.

Konstrukce
Goodyear Welted

Přitažlivost Dr. Martense k lidem, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha – autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni jednoduché siluety dr. Martense umožňují jejich nositelům převzít boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni jsou díky své slavné odolnosti a pohodlí ideální pro neúprosný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy takto: Dr. Martens byl původně skromnou pracovní obuví, která se v jedné fázi dokonce prodávala jako zahradnická obuv. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejrelevantnějších značek moderní doby?