sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens Jadon Max Platform Boots

Hodně povedený výrobek Dr. Martens Jadon Max Platform Boots od přední společnosti Dr. Martens jde pořídit právě teď v naší nabídce za rozumné peníze! Výhodně teď u nás za 5 075 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens Jadon Max Platform Boots
Více informací >
Značka: Dr. Martens
5 075 6 500 Kč Sleva -21%
Popis

Přistálo to. Naše doposud nejvyšší platforma. Podrážka Quad Max je vysoká 2,2 palce: postavena tak, aby se její uživatelé cítili jako na vrcholu světa. Tyto boty jsou kompletní aktualizací naší siluety Jadon. Nekompromisní boty mají také střední zip pro funkčnost, výjimečné žirafí tkaničky (a náhradní sadu černých) a veškerou naši obvyklou DNA.
Buttero je lícová, hladká kůže, se saténovým leskem a luxusně vláčným pocitem
Naše linky svařované společností Goodyear jsou tepelně utěsněny při 700 ° C a vyztuženy naším charakteristickým svařovacím stehem
Výška plošiny: 2.2

Svršek: 100% kůže
Vnitřek: 60% kůže / 40% textil
Podrážka: 100% PVC

Materiál: lícová, hladká kůže, se saténovým leskem a luxusním poddajným pocitem.
Konstrukce> Goodyear Welted

Pokyny pro péči: Nečistoty odstraňte vlhkým hadříkem a nechte uschnout, poté podle potřeby naneste čirý nebo barevný voskový lak Dr.Martens pomocí kartáčku na boty Dr.Martens (Neutral lze aplikovat na všechny barvy). Nechte zaschnout a poté energicky vyleštěte do požadovaného lesku druhým čistým kartáčem na boty Dr.Martens. (Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použít 2 štětce na barvu, jeden pro přidání leštidla a druhý, čistý suchý štětec, aby se kůže vyleštila).