sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens Jadon Hi Leather Platform Boots

Tento diskontní produkt Dr. Martens Jadon Hi Leather Platform Boots od našeho výrobce Dr. Martens snadno můžete sehnat online za zcela nejnižší cenu! K sehnání zrovna v akci za 4 500 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens Jadon Hi Leather Platform Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 500 6 000 Kč Sleva -25%

Jadon vstoupil na scénu před několika lety – nekompromisní bota postavená na skládané 1,5 „Quad podrážce. Novinka pro tuto sezónu jsme ji vytvořili jako partnera v oblasti zločinu: Jadon Hi. Na základě naší ikonické siluety 1490 tyčící se bota má 10 očí, žlutou DNA Docs a tvrdou podrážku na platformě.Boty jsou vyrobeny z naší původní leštěné hladké kůže a zapínají se na boční zip.

Polished Smooth je originální kůže Dr. Martens: super odolná, s hladkou povrchovou úpravou vyleštěnou do vysokého lesku. Čistěte vlhkým hadříkem a ošetřujte leštidlem na boty Dr. Martens
Skládaný na 1,5palcové Quad podrážce
Naše linky svařované společností Goodyear jsou tepelně utěsněny při 700 ° C a vyztuženy naším charakteristickým svařovacím stehem

Svršek: 100% kůže
Vnitřek: 50% kůže / 50% textil
Podrážka: 100% PVC

Materiál: Originální kůže Dr. Martens: super odolná, s hladkou povrchovou úpravou vyleštěnou do vysokého lesku.
Konstrukce: Goodyear Welted

Pokyny pro péči: Nečistoty odstraňte vlhkým hadříkem a nechte uschnout, poté pomocí kartáčku na boty Dr.Martens naneste podle potřeby Dr.Martens Wonder Balsam, Neutral nebo barevný voskový lak (Neutral lze použít na všechny barvy). Nechte zaschnout a poté energicky vyleštěte do požadovaného lesku druhým čistým kartáčem na boty Dr.Martens. (Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použít 2 štětce na barvu, jeden pro přidání leštidla a druhý, čistý suchý štětec, aby se kůže vyleštila).